Валидност на медицинско?

  • 20 305
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Става въпрос за медицинско свидетелство за шофьорска книжка.
Преди 2 месеца си го вадих, защото предстоеше да изтича срока на шофьорската ми книжка. Обаче на 13.10. в КАТ-Хасково бяха решили да не работят, незнайно защо (може би защото беше петък 13-ти). Та се провали подновяването на книжката ми и месец и половина си карам, когато се наложи, с изтекла, добре, че не са ме спирали за проверка. Сега, тия дни, ще имам възможност да оставя малкия на някой и да пътувам до Хасково. Обаче незнам това медицинско дали още важи. Ако не важи, направо да си вадя ново, за да не се окаже, че пак съм се разкарвала напразно.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes мисля, че точно два месеца важеше, нека и другите да кажат, че не съм сигурна

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз имам спомен, че всякакви медицински са валидни 1 месец, но може и да бъркам.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз имам спомен, че всякакви медицински са валидни 1 месец, но може и да бъркам.
И аз си мисля, че е 1 месец. newsm78

# 4
  • Мнения: 990
1 месец важи  Peace

# 5
  • Мнения: 1 666
Да взема да си извадя ново тогава...

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мацко, до колкото знам и аз - един месец имат давност!  Wink Вади ново направо!  Hug

# 7
  • Мнения: 1 666
Айде сега да ви шокирам и вас! Laughing
Днес сутринта звънях в КАТ-Хасково да ги питам и тях какво мислят по въпроса, като се бях настроила, че ще минавам през поликлиниката да вадя ново медицинско. Е, не се наложи! Според тях валидността на медицинското ми била 1 година! Няма майтап, така ми казаха! Даже изрично им подчертах, че моето е отпреди 2 месеца - казаха "носете си документите, няма проблем".
Реших да споделя, може да е полезно и за някой друг!

Общи условия

Активация на акаунт