Бодежи във влагалището?

  • 13 273
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами и бъдещи мами имали ли сте през бременноста бодежи във влагалището,аз съм в 38г.с,от 3 дена ги имам тия бодежи първо усещам едно предърпване и след това тия гадни бодежи във влагалището ,и преди ги имах тия бодежи но бяха по рядко и по слабо ме болеше а сега по силно ме боли на какво се дължи това newsm78
Благодаря предвърително за отговорите bowuu Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 5 362
Да ти кажа и аз бях така.Много са гадни тези бодежи.Бяха ми казали,че бебето е слязло надолу и ти се получава някакво разкритие вече.Близо 2 седмици преди да родя имах такова усещане.Споко,не е нещо страшно. Peace
Леко раждане!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Рядко,но ми се е случвало Peace!

# 3
  • Мнения: 4 621
Не ми се е случвало подобно нещо newsm78

# 4
  • Мнения: 1 243
И аз имам такива бодежи във влагалището и не мога да си обесня на какво се дължат Rolling Eyes


# 5
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не съм имала  newsm78

# 6
  • Мнения: 492
Първия път не съм имала подобни оплаквания. Но преди две седмици започноха и са точно, каквито ги описваш. И понеже съм голяма паника, тичах при доки. Тя ме успокои, че цервикалната кост /нали се сещаш коя/ се разширява и затова имаме такива усещания. Абсолютно нормално е, но е неприятно. При мен ту затихват, ту се увеличават. Ще изтърпим и това   Sad само всичко да е наред  Praynig

# 7
  • Мнения: 393
   Явно са нещо нормално,много мами са имали такива бодежи.Аз също се бях притеснила много когато за първи път ги изпитах,а и при мен започнаха доста рано.От време на време пак се появяват,но гледам да не им обръщам внимание,казват,че е добре да изпитваш бодежи и болки в срамната кост тъй като са подготовка за раждането да е по-леко. Peace

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
И аз ги имам тези бодежи и дано наистина мине по-леко раждането baby_neutral

# 9
  • Мнения: 1 671
И на мен ми се е случвало, но доста рядко.

# 10
  • Мнения: 1 243
Mомичета забравих да добавя че тези бодежи ги имах преди но бяха по леки а сега ги имам бебка като се размърда и са ужасно нетърпими от какво може да е от разтягане на самата кост или от друго вие как мислите Rolling Eyes newsm78



# 11
  • София
  • Мнения: 35 814
Не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт