Колко време след като ви падна тапата роди

  • 25 905
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Здравейта мами Simple Smile
Бихте ли ми казали колко дни след като ви падна тапата родихте, защото моята изтече нощес? Да се надявам ли скоро? И какво да очаквам- изтичане на водите или контракции? Споделете как беше при вас?  Да тръгвам ли за болницата или да изчакам? Благодаря ви   bouquet

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 09:59 от lili__

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Здравей на мен тапата започна да ми пада на части около 1 ден преди да родя. По-късно ми зпочнаха и контракциите, а мехура ми го спукаха в пред родилна зала. Все пак трябва да имаш в предвид, че при всеки си е индивидуално.Леко раждане и чкакме скоро да се похвалиш

# 2
  • Мнения: 158
здрасти,на мен тапата ми падна 8 часа преди да родя.УСПЕХ,мила!желая ти леко раждане. Peace

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз за тапа не съм и разбрала, но започнаха да ми изтичат водите и 2,30 часа по-късно родих! Успех и леко раждане!

# 4
  • Мнения: 5 362
Един ден преди да родя ми падна тапата.

# 5
  • Мнения: 119
Здравейте на мен ми падна тапата на 9 февруари и на 11 сутринта в 7 часа се роди бебчо.Аз имах едновременно и контракции и ми изтичаха водите.
Леко раждане. Peace

# 6
  • Мнения: 1 860
 1 ден преди да ми изтекат водите. Родих 12 часа по-късно.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 737
Моята тапа изпада на два пъти в два последователни дни. Родих две седмици след това, като дори раждането беше предизвикано. Даже лекарят ме майтапеше, че няма да изветрея без тапа!
Изчакай и други признаци преди да тръгнеш за болницата.
Успех и леко раждане!

# 8
  • Мнения: 2 196
Тапата ми падна 12 часа преди да родя.

# 9
  • Мнения: 3 499
Тапата пада най-много 2-3 дни преди раждането.Не е нужно да тръгваш към болницата.Изчакай да ти започнат контракциите.Моята тапа не е падала.Една приятелка, която роди наскоро тапата й падна на единия ден, тя роди на другия.

# 10
  • Мнения: 3 089
моята падна седмици преди термин. отидох в болницата и ме върнаха. родих си на датата за секциото, т.е. седмица по-късно.
моя приятелка си кара без тапа 2 месеца.
ако се притесняваш - отиди в в болницата. или ще те върнат, или не  Laughing
успех!

# 11
  • Мнения: 146
Моята тапа падна 48 часа преди да започна да имам леки контракции, а родих 8 часа след появата им, като болезнени станаха 3 часа преди самото раждане. Обаче аз имам 1.5 см разкритие преди да падне тапата. А мехура ми спукаха в предродилна зала.
Успех и дано всичко мине мн добре, най важно е да не се притесняваш и да не го мислиш Simple Smile

# 12
  • Мнения: 110
Моята тапа падна 3 часа преди да родя. След падането и започнака контракциите. Леко раждане!!!

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Три дни ми пада, ама ме държаха за преносване и предизвикаха раждането!
Индивидуално е!  Hug

# 14
  • Мнения: 489
 Около 72 часа, преди да родя, контракциите запо4наха около 12 часа преди събитието, а водите ми изтекоха в предродилна зала. Всичко е много индивидуално, успех и леко раждане newsm10

Общи условия

Активация на акаунт