Какво гледате в момента-Сървайвър или ББ3

  • 997
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 393
Аз лично щракам мужду Нова и БТВ-то ама сега малко се позазяпах в песента на Пеньо Crazy Joy Joy
Оххх много съм зле-пуснах я некъдето трябва тая тема.Може ли някой да информира мод-а да я премести в клюкарника, че на мен не ми дава. doh doh doh doh

# 1
  • Мнения: 7 723
ВВ3- определено ми е по- интересно, защото е на лайв Shocked

# 2
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
ne че го харесвам Пеньо ама песента беше много добре...и се видя че може и баз да се прави на колун......

# 3
  • Мнения: 5 393
Момичета махнах анкетата и наистина някой ако може да уведоми модератор да премести темата или да я изтрие.Благодаря  bouquet

# 4
  • Мнения: 644
И двете


ВВ3- определено ми е по- интересно, защото е на лайв Shocked

И двете предавания са на живо   Flutter

# 5
  • Мнения: 7 723


И двете предавания са на живо   Flutter

Как така?
Нали снимките на Сървайвър приключиха отдавна Rolling Eyes  33uu

# 6
  • Мнения: 814
Превключвах и на двата канала, но Сървайвър повече ми допадна, ББ3 простее с финалистките-едната не се вдигна от дивана през цялото време, другата не спря да излива злоба и злъч! така че няма да догледам финала на ББ3, въпреки напъните на Ники Кънчев да посъбуди аудиторията.

# 7
  • Мнения: 6 164


И двете предавания са на живо   Flutter

Как така?
Нали снимките на Сървайвър приключиха отдавна Rolling Eyes  33uu

Да, ама пачките ги дават тук. Сега отварят сандъка с името. Чак имали проблем на летището с охраната - не давали да го отварят да не се  разбере победителя.

Аз гледам ББ3.

# 8
  • Мнения: 7 723
 
Да, ама пачките ги дават тук. Сега отварят сандъка с името. Чак имали проблем на летището с охраната - не давали да го отварят да не се  разбере победителя.
 

 
 smihesorry

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз гледах сървайвъра,убедена бях ,че Нели ще спечели Joyи познах

# 10
  • Мнения: 2 019
аз гледах ББ3

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 241
И ние превключвахме ту на бтв, ту на Нова. Повече се задържаше Нова. По принцип ББ3 ни беше по-интересно, най-вече защото нещата се развиваха по-бързо.
Според мен Сървайвър сбъркаха, като се опитаха да разтегнат състезанието в толкова дълъг период, с кратки епизоди и мнооого приказки.
Грешка беше, че двете предавания се даваха по едно и също време. Не разбрах смисъла.  Confused

# 12
  • Мнения: 2 381
ББЗ, но не бях от най-редовните зрители.

# 13
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ми те свършиха, иначе гледах ББ3, тоя сървайвър ми лазеше по нервите

# 14
  • Мнения: 5 317
Нито едно от двете.

Общи условия

Активация на акаунт