Интересни и практични хрумки

  • 1 774
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Загледах се наскоро в тази джаджа http://www.5-avenue.com/console/eshop/product1.jsp?pid=9&iid=445#
Наистина, сутиените ми стават супер безформени и то след пране при ниска температура, а на ръка си знам, че никога няма да пера.
Имате ли опит с това, дайте и други идеи.

# 1
  • Мнения: 9 077
Какво ли няма да измислят хората Laughing
Много оригинално Laughing
Аз моите ги пера на ръка, защото имам кофти опит от сутиен в пералня, но сега се замислям дали да ен пробвам с тази джаджа...

# 2
  • Мнения: 1 666
Супер!
Ей какво ли няма да измислят вече... Аз чакам да излезе модел пералня, която сама събира мръсните дрехи, изпира ги, глади ги и ги подрежда в гардероба. До изобретяването й тези функции ще продължавам да ги изпълнявам аз.

# 3
  • Мнения: 4 053
Супер!
Ей какво ли няма да измислят вече... Аз чакам да излезе модел пералня, която сама събира мръсните дрехи, изпира ги, глади ги и ги подрежда в гардероба. До изобретяването й тези функции ще продължавам да ги изпълнявам аз.

хи хи,ако намериш такова чудо свиркай Laughing
а иначе тази джаджа изглежда супер,някой,който я е ползвал да казва как е с нея newsm78

# 4
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Като торбичките дето са за чорапите когато се перат в пералнята Hug!Аз за сега ...на ръка се справям с тази част от бельото,до сутринта е сух сутиена край парното!А въпросната джаджа  Crossing Arms не бих си купила ...просто не ми е толкова необходима,виж ако под подписа ми бяха още три женски имена ,а само едно мъжко  Mr. Green сигурно щеше да ми е необходима  Joy

# 5
  • Мнения: 407
Какво ли няма да измислят хората Laughing
Много оригинално Laughing
Аз моите ги пера на ръка, защото имам кофти опит от сутиен в пералня, но сега се замислям дали да ен пробвам с тази джаджа...

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе какво ли става като почне центрофугата Joy.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Страхотна джаджа, нямам против да я имам.   Wink Зесега си перя бельото в специални торбички за пералня.
Карчева, нищо няма да й стане при центрофуга, аз най-редовно пера, без да знам, метални колички, кубчета и други играчки, още си работи пералнята.  Laughing  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 167
Ей ама това е страхотно Hug, а знаете ли дали го предлагат и в магазина или само он-лайн

# 9
  • Мнения: 9 077
Зесега си перя бельото в специални торбички за пералня.
Моля те, дай малко повече инфо, за пръв път чувам за таквоз нещо, а прането на бельо ми е голям зор и това би ме улеснило много Blush Откъде се купуват, колко струват..?

# 10
  • Мнения: 35 950
Хе хе какво ли става като почне центрофугата Joy.

малко тропка, но нищо повече Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 229
А вие колко често си перете сутиените? newsm78
Аз с изключение на белите, я се сетя веднъж на 3 месеца, я не...

# 12
  • Мнения: 35 950
А вие колко често си перете сутиените? newsm78
Аз с изключение на белите, я се сетя веднъж на 3 месеца, я не...

по-честичко  Laughing

# 13
  • Мнения: 4 053
А вие колко често си перете сутиените? newsm78
Аз с изключение на белите, я се сетя веднъж на 3 месеца, я не...

как така бе newsm78

# 14
  • Мнения: 9 077
Според зависи ги пера.
Усещам кога са мръсни, не ги пера по програма Simple Smile А и не всички са ми удобни, затова наблягам на носенето на един примерно, а другите по рядко, съответно този един като се испере, да има какво да нося...

Общи условия

Активация на акаунт