Оцветяващ шампоан

  • 13 305
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Мами искам да си променя цвета на косата,ама само така за малко,че много бързо ми омръзват нещата.Бях чувала за оцветяващи шампоани.Е ползвали ли сте?Оцветява ли добре?След колко време се отмива?Ако може да ми препоръчате някаква марка.Косата ми е кестенява и изкам да я направя черна.

# 1
  • :)
  • Мнения: 337
Привет! Оцветяващи шампоани се произвеждат от  повечето марки, които произвеждат и бои за коса- Лонда, Палет, Вела и т.н. От българските- на Арома, но аз лично не ти препоръчвам български, тъй като силно изсушават косата. Има и бои за коса без амоняк, които са също щадящи за косата: Лореал- Кастинг, цветът издържа до няколко измивания, но поне не гори косата. Хубава боя е  Peace успех и пиши за избора и ефекта  Wink

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не ползвай престиж само Naughty Sick

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090


   Аз не мисля, че косата ти ще стане черна с оцветяващ шампоан. Преди време на няколко пъти се пробвах да направя същото като теб - от кестенява да я направя черна, но не...Черна не става, става много тъмно кестенява, близко до черно, но не е черно. И при мои приятелки така се получи. Пробвала съм няколко вида такива шампоани....Е, не става...

# 4
  • Мнения: 4 053
Не ползвай престиж само Naughty Sick

защо,какво им е newsm78

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

Какво ли? Като се бяха появили на пазара що годе ставаха за употреба, а сега са кръгла нула. Не хваща никакъвцвят      #2gunfire                                                         

# 6
  • Мнения: 4 053

Какво ли? Като се бяха появили на пазара що годе ставаха за употреба, а сега са кръгла нула. Не хваща никакъвцвят      #2gunfire                                                        

аз ползвам този за побелели коси(сивия на престиж)
ма, не,щото съм побеляла,а защото идеално ми матират кичурите Peace
но само този вариант ми върши работа,другите не помагат Crossing Arms

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз точно за матиране си вземах, но не и не. Преди това бях с тъмна коса и червени кичури, та вземах за червените кичури гранатово червено,.....и нищо. А като се появиха в началото бях много доволна. За съжаление с много продукти става така Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 4 053
И аз точно за матиране си вземах, но не и не. Преди това бях с тъмна коса и червени кичури, та вземах за червените кичури гранатово червено,.....и нищо. А като се появиха в началото бях много доволна. За съжаление с много продукти става така Twisted Evil

а сега с какво се правиш Rolling Eyes

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Сега или със сребрин, с пиоктанин съм се правила също, но най-добре е ако разтвориш малко черна боя за коса във вода и облееш с неч косата си Peace

# 10
  • Мнения: 9 095
на Лонда оцветяващия е страхотен, около 8лв е май и много хубава работа върши Peace

# 11
  • Мнения: 4 053
ясно,дано авторката си намери подходящия продукт бързо,
но стигам до извода,че за всяка коса е различно,
просто трябва да се пробва  #Silly

# 12
  • Мнения: 521
Благодаря ви все пак и аз така си мислех,че едва ли ще стане хубаво черен.Agi_ns заитригува ме с тази  безамонячна боя..ще видим какво ще избера

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Преди два дни гледах в Бонжур един шампоан обаче така и не запомних името. Имаше варианти за черна коса, червена, кафява и руса. Пишеше, доколкото помня, че е на растителна основа, цветовете на самия продукт бяха в тоновете, които трябва да стане косата.
Цената беше към 10 лева.
Аз лично мислех да взема за русата коса, защото моята е тъмно руса, а искам да стане по-светличка. Уж пишеше, че е подходящо ама не знам.
Също Кастинг би ти свършил работа, за да си потъмниш косата. Много хубава става от тази боя според мен  Simple Smile

# 14
  • Марс
  • Мнения: 439
на Лонда оцветяващия е страхотен, около 8лв е май и много хубава работа върши Peace

Да страхотен е ,но вече го няма на пазара.

Общи условия

Активация на акаунт