АПТАМИЛ AR??????

  • 1 235
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
МОЖЕТЕ ЛИ ДА СПОДЕЛИТЕ МАЛКО ОПИТ ОТНОСНО АМ-АПТАМИЛ AR.ДОСЕГА СЕ ХРАНЕХМЕ С АПТАМИЛ 1,НО КАТОЧЕЛИ БЕБЧО НЕ ГО ПРИЕМА МНОГО ДОБРЕ, ПРИ ВСЯКО ХРАНЕНЕ ПРЪЦКА,НАПЪВА СЕ И ПЪЛНИ ПАМПЕРСА.ЗАТОВА И РЕШИХ ДА ВЗЕМА НОВОТО МЛЯКО.ДАЛИ СЪМ ПОСТЪПИЛА ДОБРЕ?

# 1
  • Мнения: 2 849
Може да са просто колики .Вики пи до 7 месец Аптрамил АР ,но по предписание на педиатъра .
Повръща ли ,защо сте на АР ?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 604
И малката е на АР, но тя повръща. А бебчо повръща ли? Това, че "ПРЪЦКА,НАПЪВА СЕ И ПЪЛНИ ПАМПЕРСА" не мисля, че е основание да даваш тази храна. Пробвай да смениш  млекцето. Защо не купиш Милумил? 

# 3
  • Мнения: 1 186
Ние пихме АПТАМИЛ AR от 4 месечни до 6-7 месечни защото моята принцеса много повръщаше още от както се роди и ми се наложи да прибегна към това адапте......и тррябва да ти кажа че страшно много ни помогна,повръщанията значително започваха да намаляват и така си спряха напълно Peace....но за пръцкането незнам да ти кажа newsm78....мисля че това адапте се пие по скоро за против повръщане.....но те съветвам да се консултираш първо с педито и после си реши как да постъпиш  Peace
И малката е на АР, но тя повръща. А бебчо повръща ли? Това, че "ПРЪЦКА,НАПЪВА СЕ И ПЪЛНИ ПАМПЕРСА" не мисля, че е основание да даваш тази храна. Пробвай да смениш  млекцето. Защо не купиш Милумил? 
От както спряхме APTAMIL AR  минахме на МИЛУМИЛ и до сега си пиеме само него....много съм доволна и малката пикла го убожава Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
От както спряхме APTAMIL AR  минахме на МИЛУМИЛ и до сега си пиеме само него....много съм доволна и малката пикла го убожава Peace
И аз знам, че Милумила е много хубаво мляко. Peace

# 5
  • Мнения: 1 186
От както спряхме APTAMIL AR  минахме на МИЛУМИЛ и до сега си пиеме само него....много съм доволна и малката пикла го убожава Peace
И аз знам, че Милумила е много хубаво мляко. Peace
За мен най-добрите адаптирани млека са, тези на МИЛУПА...  newsm10.....АПТАМИЛ и МИЛУМИЛ Peace

# 6
  • Мнения: 869
Да и повръща също.Педито каза че няма проблем да му го давам.НО май се запече нещо от него.При вас така ли е?

# 7
  • Мнения: 1 186
Да и повръща също.Педито каза че няма проблем да му го давам.НО май се запече нещо от него.При вас така ли е?
При нас е нямало запек от него или от МИЛУМИЛ Naughty

# 8
  • в джунглата
  • Мнения: 916
И ние сме на Аптамил АР много съм доволна, веднага спря повръщането. Ака по 1 път на ден от него и на мен първите 10дена ми се струваше че се е запекла но всичко се оправи от самосебеси.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
А как повръща? На фонтан, обилно, връща малко храна.....?

# 10
  • Мнения: 203
А може ли Аптамил АР да се дава самостоятелно, т.е като единствено мляко? И може ли да се смесва с кърма? Извинявай, че ти използвам темата:-)

# 11
  • София
  • Мнения: 5 604
А може ли Аптамил АР да се дава самостоятелно, т.е като единствено мляко? И може ли да се смесва с кърма? Извинявай, че ти използвам темата:-)
Не знам какво имаш в предвид под самостоятелно, но може да храниш детето само с това мляко, ако има проблеми. А може и да дохранваш с него.

# 12
  • Мнения: 203
Да, точно това имах предвид, благодаря.  Ние досега бяхме на Фризовом  и кърма но доколкото знам не е добре да се дава само Фризовом, така че сигурно ще минем на Аптамил АР.

Общи условия

Активация на акаунт