Фон дьо тен - Шанел ???

  • 16 952
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 152
Искам да питам, някой ползва ли декоративната козметика на Шанел и по точно фон дьо тен. Чувала съм, че са хубави, но са и скъпи.Искам да си взема, но искам да попитам и тук за всеки случай, че да не дам 80лв. на вятъра Blush
Благодаряяя Hug

# 1
  • Мнения: 2 161
Аз използвам козметика на Шанел и тя най-много ми пасва.Кой фон дьо тен искаш да си вземеш?

# 2
  • Мнения: 2 152
Ами искам нещо , което да матира, понеже кожата ми е комбинирана и да е с добра покривност?
Ти кой би ми препоръчала и знаеш ли на каква цена е?

# 3
  • Мнения: 2 161
От известно време използвам Double Perfection.В пудриера е и е много лесно за нанасяне.За нормална към мазна кожа е или смесена.Моята кожа е нормална към мазна и за мен е идеален,предполагам и за теб.

# 4
  • Мнения: 286
Аз използвам козметика на Шанел и тя най-много ми пасва.Кой фон дьо тен искаш да си вземеш?

 



а на мен можеш ли да ми препоръ4а6 светлоотразяващ?  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 161
Аз използвам козметика на Шанел и тя най-много ми пасва.Кой фон дьо тен искаш да си вземеш?

 



а на мен можеш ли да ми препоръ4а6 светлоотразяващ?  bouquet
E,аз съм използвала само два вида фдт на Шанел GrinningНе съм компетентна по всичките.

# 6
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Аз ползвам  PRO LUMIERE,номер 15-ОPALINE.И моята кожа е смесена и ми пасва идеално,и най-важното е че е много покривен.Много съм доволна!  newsm10 newsm10

# 7
  • Мнения: X
Аз ползвам  PRO LUMIERE,номер 15-ОPALINE.И моята кожа е смесена и ми пасва идеално,и най-важното е че е много покривен.Много съм доволна!  newsm10 newsm10
Най-хубавия ФДТ който съм имала.Ето така изглежда

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
Евана, а каква е цената на този фон дьо тен?

# 9
  • Мнения: 834
Я и аз да попитам, гледах във Фема има основа на Шанел. Ползвал ли е някой?  Фон дьо тен за суха кожа можете ли да ми препоръчате?

# 10
  • Мнения: X
Я и аз да попитам, гледах във Фема има основа на Шанел. Ползвал ли е някой?  Фон дьо тен за суха кожа можете ли да ми препоръчате?
Около 90 лв.
Я и аз да попитам, гледах във Фема има основа на Шанел. Ползвал ли е някой?  Фон дьо тен за суха кожа можете ли да ми препоръчате?
За тези ли питаш?

На тези бази и аз им се чудя,но много солено излизат  newsm78

# 11
  • Мнения: 116
Не се замисляйте въобще,а си го купувайте,защото наистина си заслужава.Аз също имам Фон дьо тен на Шанел и съм много доволна. Ползвам TEINT COMPACT CRÈME UNIVERSEL Multi-vitamin Fresh Creme Makeup  и  VITALUMIÈRE Satin smoothing fluid makeup. newsm10

# 12
  • Мнения: 2 152
E определено ще си направя коледен подарък, но предполагах, че е най-много 80лв.

Евана или Мама Мишка, бихте ли ми казали колко точно струва PRO LUMIERE?
Мерсии Simple Smile

# 13
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз съм мераклийка за по-скъпичък ФДТ, освен за Коледа да си направя подарък?! Но в Бургас не съм срещала козметика на Шанел.

# 14
  • Мнения: X
E определено ще си направя коледен подарък, но предполагах, че е най-много 80лв.

Евана или Мама Мишка, бихте ли ми казали колко точно струва PRO LUMIERE?
Мерсии Simple Smile
Написала съм го ,но ще го напиша пак Grinning.Около 90 лв.Зависи откъде ще го купиш.

Общи условия

Активация на акаунт