Обещания за новата година

  • 1 296
  • 16
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 199
отдавна не съм пускала нова тема и понеже вече съм далеч от бебеправенето, но не и от този форум реших темата да е такава- обещателно-развлекателна Laughing
И така какво со обещавате да направите следващата година?

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Миналата  година в един друг форум в подобна тема бях обещала, че ще забременея, направих го ,но за малко, обаче годината все още не е свършила така че имам още един шанс и ако пак не се получи същото обещание остава и за новата година. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 546
Обещвам, че ще си меря БТ редовно, че най-накрая ще направим спермограма, че ще правим още по-редовно секс в дните на овулация и че до края на другата година ще си имаме бебче!  bouquet Wink

# 3
  • Мнения: 1 419
Обещавам да продължавам с позитивното мислене, да ме е грижа за всички близки ми до сърцето, да стоя далеч от хорската злоба и не на последно място да направя всичко, което зависи от мен на донося и родя здрави юнаците ми и да ги даря с цялата си обич  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 259
Обещавам да бъда много  добра към всички,да не се ядосвам и да не ядосвам,да мисля позитивно относно моето бъдеще за бебеправене и да обичам много хората около мен.Обещавам и да се моля за всички,които искат бебета като мен през 2007.ОБЕЩАВАМ!

# 5
  • Мнения: 740
Обещавам си да отслабна  newsm08
И дано и родя  newsm10

# 6
  • Мнения: 4 324
И аз като Симма си обещавам да отслабна, а за другото само се надявам Simple Smile И този път не си пожелавам да забременея, а да родя!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 272
Обещавам си да забременея и да родя здраво и красиво момиченце /това в рамките на шегата, но защо пък не Wink/
Обещавам си да не забравям приятелите си и тези, които са били до мен в трудни моменти. Обещавам си да бъда до тях, да им вдъхвам кураж и да не ги забравям. Обещавам си да обръщам голямо внимание на любимите си хора, да им се усмихвам много и да ги дарявам с много обич Heart Eyes Обещавам си да се радвам на всички дребни неща, на всеки слънчев лъч, на всяко цъфнало цвете. Все пак животът не е толкова дълъг, да не говорим пък за младостта...

# 8
  • Мнения: 884
Здравейте! Обещавам, да се радвам на живота, с повод и без повод. Обещавам да не се отказвам от мечтите си , да се сдухвам по-рядко, да забелязвам по-често красивите неща около мен, да ги ценя ... Обещавам да се науча да плета чорапи, докато в мен растат второто , а по-късно и третото бебе (това е по-скоро мечта(. Мечтите и обещанията определено имат нещо общо, така че нека си обещаем да сбъднем мечтите си!

# 9
  • Мнения: 290
Аз си обещавам да направя всичко, което зависи от мен за да забременея. Обещавам си да си поддържам духа, да не се поддавам на кризи, депресии и отчаяния. Обещавам си да спортувам, да се поддържам свежа,  красива и жизнена. Обещавам си да се отнасям добре към моите най-близки хора, роднини, приятели и към колегите. Обещавам си да грея и да радвам хората с хубава усмивка и да вярвам,че чудото и при мен ще стане. Да вярвам, че ще бъда майка и то добра и ще радвам моя мъж и цялото ми семейство.

# 10
  • Мнения: 264
обещавам си да стигна до крайната цел с килограмите(което ще е дълъг път), които трябва да сваля ( така поне ще съм сигурна,че не това ми пречи да забременея), обещавам все по-малко да се тръшкам за дребни неща, за да имам енергия да оценявам и да се радвам на всички малки хубави неща покрай себе си. обещавам да отделям повече време за себе си и да започна отново да ходя на йога, да отделям повече време за любимия, за кучето и за близките и приятелите си. обещавам да вкарам критичността към себе си и околните в разумни граници. обещавам да не се предвам на отчаянието и на мисли,че никога няма да мога да забременея и да бъда силна, ако това е така. обещавам да обичам и помагам на близки и познати.

и ще се моля за всички нас по едно чудо през новата година!   bouquet

# 11
  • Мнения: 290
Обещавам да продължа да следвам мечтата си и да не се предавам,защото вярвам,че най-доброто винаги е пред нас.
Обещавам да вярвам,че чудеса се сбъдват.
И желая на всички вас само по-едно чудо....

# 12
  • Мнения: 1 612
Обещавам:
- да се опитам да бъда по-добра от тази година
- да се опитам да се абстрахирам от безбройните проблеми
- да не бъда дребнава
- да обичам близките ми хора
- да направя трансфер на замразените ембриончета и ако не стане да направя още един пълен опит инвитро
И дано успея да спазя тези обещания!!!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 497
Обещавам:
- да бъда до съпруга си и да бъда силна за двама
- да дам всичко от себе си да се преборим с неговия проблем и да мога да забременея и да родя здраво бебче
- да отслабна
- да не се ядосвам за дреболии

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Обещавам да съм добра с мъжленцето ми. Толкова много го обичам, а съм една ужасна проклетия.
Обещавам да му родя бебок и да станем едно истинско, сто процентово завършено семейство!
Обещавам да не позволявам страхове да завладяват сърцето ми.
Обещавам да съм по-сериозна и отговорна.

Общи условия

Активация на акаунт