Магнитна дъска,но с букви на кирилица?

  • 2 067
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Виждал ли е някой някъде?На доста места проверих,рових се и в нета,но всички са с латински букви.

# 1
  • Мнения: 2 922
Къде ли не съм търсила и не можах да намеря такова нещо. Ще следя и аз темата с интерес!

# 2
  • Мнения: 103
Има такива български с картинки за 3.50 4.00 лв. по книжарниците аз съм купувала такива за племеника   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 922
Моля те, кажи по кои книжарници.  Peace

# 4
  • Мнения: 442
предполагам, става въпрос за едни картонени, с малко магнитче отзад - стават да се лепят на магнитна дъска, хладилник...  аз купих такива от `пингвините`.

иначе, и аз търся магнитна дъска с букви на кирилица.

# 5
  • Мнения: 2 922
предполагам, става въпрос за едни картонени, с малко магнитче отзад - стават да се лепят на магнитна дъска, хладилник...  аз купих такива от `пингвините`.


Такива и ние имаме. Но дъска с магнитни български букви  Thinking

# 6
  • Мнения: 1 640
Аз търсих във Варна по борси и м-ни,но все ми казваха,че дъски с бълг. букви не са получавали досега. ooooh!

# 7
Zdraweite,
Az imah sushtia problem, no kupih goliama magnitna duska ot Hippoland, a bukwite na bulgarski ot pazara na Krasna poliana za 3lw cialata azbuka. Ako iskate pishete shte wi obesnia kade e.
Uspeh Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
mimin,а буквите магнитни ли са?
Иначе вече обмислям варианта да купя най-обикновени пластмасови букви от книжарница и да им залепя магнитчета със силикон.По-трудно ще е да открия малки магнити.

# 9
  • Мнения: 103
Според мен нямя да намерите такива на български "големи пласмасови цветни" незнам защо не ги правят  #2gunfire а иначе за картонените стават да се лепят и на хладилник ами предполагам, че във всяка книжарница ги има   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 640
По книжарниците има картонени на ИК"Фют" с магнитче.Има и в онлайн м-ните/книжарниците/.

# 11
Da, magnitni sa bukwite. Az gi wzeh zashtoto duskata, koiato kupihme e za magnitni cifri, znaci i bukwi, no e w komplekt s latinski, a puk mi triabwaha i bulgarski.

# 12
  • Мнения: 1 645
Понеже аз също търся магнитни български букви,днес проверих в нашата книжарница и имаше 2 вида.
 - тези хартиените,които не одобрих
- и обикновенни бели пластмасови букви,но без магнит - цена 1 лев.
На мен ми останаха малки магнитчета и обмислям варианта да ги лепя на тези букви.Проблема е ,че са големи и няма да ми стигнат магнитчетата.

# 13
  • Мнения: 8 505
- тези хартиените,които не одобрих
- и обикновенни бели пластмасови букви,но без магнит - цена 1 лев.

И аз такива открих днес.Не ми харесаха и двата вида.Не са ми затрябвали спешно буквите,но ми се искаше като ще купувам дъска,да си има и БГ-букви,които да се ползват след време.
Изникна ми още една идея-да направя по-красиви  (от пластмасовите) букви от цветен моделин и да слагам на тях магнити...по-нататък обаче.

# 14
  • Мнения: 1 645
Reflex,моля те подскажи ми какво е това"цветен моделин"
Как смяташ да ги направиш newsm78

Общи условия

Активация на акаунт