добра вградена съдомиялна 45 см?

  • 2 091
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Добра вградена съдомиялна 45 см?
Идеи за новата ми кухня?  bouquet

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Пак ли? Има десетки такива теми.

# 2
  • Мнения: 2 885
Пак ли? Има десетки такива теми.

Аз съм пускала анкета по темата с марките ел. уреди. Но не ме интересуват + и - на една 45 см пред 60 см.
Изчетох всичко през търсачката. Но щом пускам нова тема ВГРАДЕНИТЕ съдомиялни конкретно за 45 см, явно има защо.  bouquet
Нямам място за 60 см, иначе въобще да не съм пускала тема...нали така?

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И какво очакваш ? Всеки ще каже, че е доволен от своята. В многобройните теми са обсъждани и 45 см, не само 60. А дали е ВГРАДЕНА или не няма разлика. Добрите са си добри независимо дали са вградени или не. А дори и при  добрите марки можеш да попаднеш на некачествена. Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
Ние следващата седмица ще си купуваме, но 60 см и не за вграждане.
След като изчетохме, каквото намерихме и съобразно възможностите ни:
Мислехме за Мидея, т.к. са на добра цена,а имат почти всички екстри.
Сега се чудим и за Зануси или Електролукс.
Нищо не разбирам от техника и отново ще се предоверя на съпруга си, че ще направи правилния избор. А нали знаеш - и най-марковата техника може да ти докара куп главоболия.

Не знам, дали ти помогнах!?
УСПЕХ ! Hug

# 5
  • Мнения: 2 259
Моята е на Фагор и е 45 см. за вграждане!Супер е .Но е малко скъпичка,но си струва парите.Вади ги перфектни, дори и загорелите тави.

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Whirlpool имат 45сантиметрова струва около 800лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 472
Ползвам Мидея 45 см. за вграждане. В магазина /Техномикс/ Продавача ни ги препоръча като много добри. Мидеята беше до едно Канди с 200 лв. по-скъпо, но и двете, явно правени в
Китай, защото бяха с 1:1 еднакви части. Само марката Канди вдига цената.Ползвам я вече 6 месеца без проблеми.

# 8
  • Трявна
  • Мнения: 174
Моята е АЕГ фаворит 45 см, вградена. Доволна съм ,но ако купувам сега ще взема 60 см. smile3527, ще спестя ширина от някой шкаф за сметка на съдомиялната. Има случаи, когато ми идва малка по обем / ако е имало купон например се налага да мия на 2 пъти / tantrum

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Джемма, мила... оставИ ги да си трошат главите... Whistling Laughing

# 10
  • Мнения: 1 167
Whirlpool модел 789. Много съм доволна за сега. Ползвам я от 3 месеца.  Peace

# 11
  • Мнения: 2 885
Джемма, мила... оставИ ги да си трошат главите... Whistling Laughing

Ако имаше място, бих сложила 60 см. Но няма.... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт