Помощ, слузесто ако с червеникави точици

  • 465
  • 2
  •   1
Отговори
Мами помагайте. Току що смених памперса на бебка и за мое най-голямо удивление видях няколко слузести парченца с розово-червени петънца. Направо ще се пръсна от притеснениел Не виждам от какво може да е, тъй като сме само на кърма и водичка. Нищо друго не съм му давала. Сутринта акото си беше нормално. От какво ли може да бъде, възможно ли е да е настинал или........ох, и аз не знам вече.

# 1
  • Мнения: 7 723
 Грабвай памперса и тичай при педиатъра.

Може да се окаже спукано капилярче, но все пак отиди.


# 2
  • Мнения: 277
Ако е само спукано капилярче по-вероятно е да няма слуз, а ти казваш, че има.  newsm78 Не дай си Боже, ама може да е АБКМ. Тичай при педито и после, ако е необходимо, при гастроентеролог. Дано не е алергията.  Praynig
Замисли се дали има и други симптоми - например диария, често хълцане, колики, евентуално повръщане, безпокойство, сънливост или обратното бодърстване...
Междувременно ограничи всякакви млечни и най-вече прясно мляко (ако пиеш), бобови, ядки, мед, цитруси, мъхести плодове (киви), телешко, яйца, шоколад..абе всички известни алергени. Подобрение ще настъпи обаче най-рано след седмица, толкова време е необходимо да се изчисти твоя и бебешкия организъм от алергизиращите субстанции.
Успех! Дано предположението ми е невярно!

Общи условия

Активация на акаунт