Най-романтичното предложение!

  • 4 636
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Дайте да опишем най-романтичното/интересното предложение за брак, според вас. И не ми казвайте 'моето', т.е. това, което са ви направили Naughty Размечтайте се предколедно: Кой(Брад Пит, брат му, вуйчо му), къде(Хонолулу, Ниагарския водопад, Дълбокото гърло), кога(на Св.Валентин, по залез, по изгрев) и как(музика, думи, стихове, диаманти, etc). Развинтете въображение, моля! Grinning Не е задължително да има сватба после Mr. Green

# 1
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз на долния етаж. Той на горния етаж. Хвърля ми 2 яйца, че ще правя тиква с мляко.  Mr. Green
И като изтървам едното, той примижава и казва смело: Ще се омъжиш ли за мен?

Етажите са реално физически  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 447
Мю, нали знаеш аз кво ще сложа  Mr. Green
http://img104.imageshack.us/img104/5347/depp033br.jpg
 Моля те да измислиш коя да бъде песента обаче, че аз съм зациклила в момента  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 15 619
На много места, всъщност мястото хич няма значение, от съществена важност са главно действащите лица: Моя милост в цялата й прелест и един мускулест мъжага, да не е съвсем красотен, няма да се конкурираме, я. Може да пристигне на кон, на вертолет, самолет и прочие... но задължителните атрибути са зелени очи, релеф, кат`сЪ хвана да не падам и ...време е да спирам, че много се разпуснах... Mr. Green

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Заминавам за някъде. С влак. Сядам в купето. То - празно. Той отвън пред прозореца. Влакът плавно започва да пуфти и да отлепя от коловоза. Аз махам широко усмихната. Той тича в ритъм и ми прави знаци да отворя прозореца. Отварям и той се провиква: "Ще те чакам!"
 Аз, кимайки: "Добре, де" А той:"Ще те чакам, докато се решиш" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

После се облегнах и го виждах с невиждащи очи там зад заминалия влак, сам на перона Simple Smile

П.П. Не спамете хубавата тема  Mr. Green luna, ти се изказа направо неам думи...

 Heart Eyes
За Dona!

пак!

и пак!

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 14:38 от кросамая

# 5
  • Мнения: 15 619
Деп по принцип не е мъженствен, ама точно тая снимка  newsm78 някак ме смущава. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 447
Деп по принцип не е мъженствен, ама точно тая снимка  newsm78 някак ме смущава. Mr. Green
Хич не ме смущава, само ме заруменява и разтуптява  Blush


Тука вече съм казала Да  Flutter В другия край на ваната съм

# 7
  • Мнения: 15 619
 Той ме притегля баааааааавно към себе си, обгръщайки ме със силните си и същевременно нежни ръце, поглежда ме с неприлично зелените си, изпиващи ме очи, усещам горещия му дъх по кожата си, краченцата ми омекват, ама наистина.... ииииии....манджата, любов моя, ....загоря,... newsm62
Не можах да онагледя въжделенията си с фото, тъй че имате свобода да си избирате...   

# 8
# 9
  • Мнения: 3 447
Е да беше отрязала лявата част, кво само ме дразниш ся  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 7 837
Аз и Даниел Крейг. Пием водка мартини, shaken, not stirred естествено...
"Ще те ч..ам до припадък, докато съм жив"
Музика за ухото, диаманти не ми трябват  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз и Боно (щастливо разведен). Предложение под душа след сутрешен секс.  Grinning

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вай, вай, вай, вие страх нямате ли!  newsm50 Ей сега ще дойде доня Нерижата, да си вземе Джонидепиото!  newsm43

# 13
  • Мнения: 3 447
Аз и Боно (щастливо разведен). Предложение под душа след сутрешен секс.  Grinning
Абе ОСТАВИ БОНОТО НА МИРА БЕ  #2gunfire

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дона, ставаш нагла. Мислех, че отдавна сме се разбрали по тоз въпрос.
Аре, може да го трампя за Джони, и двамата ме овлажняват  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт