Отговори
  • Мнения: 1 858
Не мога да се добера до телевизора и не съм гледала новини от онзи ден. Знаете ли дали е оперирано и как е сега?

# 1
# 2
  • Мнения: 15 619
Днес не съм гледала новини и не знам, но снощи, докато течаха новините ревах и се молих дано да се оправи детенцето, невинна душичка, миличката! Praynig

# 3
  • Мнения: 5 577
Била е тук, в русенската болница, но я транпортирали за операцията, защото има по-голям шанс в Пирогов, и си е вярно.   Confused

Майка и плака, че може да почине по пътя.
Вярвам, че ще се оправи.

# 4
  • Мнения: 2 407
Много ми е мъчно Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Стабилизирана е! В реанимацията на Пирогов  в София е!Била в по добро общо състояние,но предполагам,че още е в кома и на кмандно дишане.Прогнозите се спестяват,заради тежкото състояние ,в което е детето.Снощи много плаках при вида й!

# 6
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дано се оправи - оптимист съм затова, защото никъде не казват че е в кома - просто лъч светлина. Предстоят и тежки дни, защото както разбирам е пострадало лицето и - дано всичко се оправи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
На командно дишане е,и предполагам,че е в кома.По лесно ще понася болката.А болката е много голяма.Моето дете беше (преди време беше със съмнение за счупен/пукнат череп и искаха да я упоят ,заради болката,но аз отказах.След това се направи снимка и всичко беше ок.Горкото ,много ми е жал.за състоянието му!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Толкова ми е мъчно и за детенцето и за неговото семейство, за семействата на всички останали които загинаха.... Голяма трагедия  Cry

# 9
  • Мнения: 5 140
Дано се оправи, снощи се разревах за нея докато даваха репортажа по новините.

Да се помолим за нея да се възстанови бързо. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 10
   Тя е по-големичка , разбира, а това може да и помогне да се справи по-лесно.При такава операция е абсолютно наложително човек да бъде в покой.Дъщеря ми беше бебе и ревеше постоянно. Беше кошмарно да гледам как раната /и по-точно тъканта ,която обвива мозъка/ не може да зарастне от напъна и оттам изтича струя течност.
Горката жена, знам какво и е, снощи толкова плаках и се молих за детето и за нея.Дано да се възстанови по-скоро и без лоши последици.Покрай дъщеря ми се запознах с доста хора/вкл.деца/ ,които са преживели същото и за щастие всички те са добре.
   PraynigДай, Боже и за Михаела същото да се чува!!!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://images.ibox.bg/2006/12/09/bjalamom/430x303.jpg

"Състоянието на 7-годишната Михаела е сравнително стабилно. Има леко разместване на небцето и вероятно ще бъде коригирано по оперативен начин. Сърдечната дейност и дишането на момичето са добри."

миличкото детенце  Cry дано се възстанови напълно и да няма спомен от събитието  Praynig

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 03:10 от iskrica_nadejda

# 12
  • Мнения: 15 619
Дано Господ чуе молбите ни!
 Praynig Praynig Praynig
Миличкото, иска ми се да му влея сили да се справи!

# 13
  • Мнения: 1 937
Шани, дай снимката като линк!!!

# 14
  • Мнения: 3 423
Господ да го пази,миличкото Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт