магазин за чамови мебели-къде?

  • 1 518
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Моля ви да ми дадете координати на магазин за чамови мебели-трябва ми скрин Mr. Green . Ако е в центъра-още по-добре. Благодаря!    bouquet

# 1
  • Мнения: 382
Ние преди няколко години си купувахме гардероб и много хубав шкаф от един магазин на 'Иван Асен" Номер не помня,като тръгнеш от Орлов мост по Иван Асен се падаше от дясно.Беше сравнително голям и имаше хубави неща.Успех Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Мога да ти препоръчам един магазин за мебели в Люлин. Намира се точно до MacDonalds на Орион. Цените са доста поносими.

# 3
  • София
  • Мнения: 115
На Пиротска - големите номера след бул. Христо Ботев, посока пазар Димитър Петков (ама как го обясних  newsm78 - евентуално ако минавам от там, ще погледна номера). Днес с мъжът ми обикаляхме там да си търсим диван и в единия от магазините гледахме, че продават основно чамови мебели. Имаше много и разнообразни скринове - ракли, ракла и чекмеджета, с големи и/или малки чекмеджета. Но като качество нямам идея как са.  Hug

# 4
  • Мнения: 8 505
Ние преди няколко години си купувахме гардероб и много хубав шкаф от един магазин на 'Иван Асен" Номер не помня,като тръгнеш от Орлов мост по Иван Асен се падаше от дясно.Беше сравнително голям и имаше хубави неща.Успех Peace

В този наистина има голям избор.Нашият скрин е точно от там.Предлагат и транспорт.

# 5
  • Мнения: 242
  bouquetБЛАГОДАРЯ СЪРДЕЧНО ЗА ОТГОВОРИТЕ!  bouquet

# 6
  • Мнения: 343
Ние преди няколко години си купувахме гардероб и много хубав шкаф от един магазин на 'Иван Асен" Номер не помня,като тръгнеш от Орлов мост по Иван Асен се падаше от дясно.Беше сравнително голям и имаше хубави неща.Успех Peace

В този наистина има голям избор.Нашият скрин е точно от там.Предлагат и транспорт.

Този магазин вече не съществува  Naughty

# 7
  • Мнения: 8 505
Наистина ли го няма вече?!
Сещам се и за друг,но е в Дървеница-ето тук.Също предлагат транспорт.
А също и по бул Х.Ботев,в частта между М.Луиза и Сливница.

Общи условия

Активация на акаунт