СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" част I

  • 9 218
  • 264
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Варненска благодейност VІ

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 22:58 от monda

# 1
  • Мнения: 13 512
Обобщавам: Ще се ходи в дома в Овчарово в четвъртък, 14 декември. Ще се носят хранителните продукти.Майките от Добрич,които също иксат да дойдат, а нямат транспорт- да кажат колко са и откъде да  ги вземем.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 13:47 от monda

# 2
  • Мнения: 6 039
жалко, че ни се затри темата.
записвам се, за да следя какво се случва

# 3
  • Мнения: 705
много съжалявам, аз отпадам за 14/12. мъжът ми заминава четвъртък сутрин на team building, a бавачката не мога да оставя сама с двамата за обедното хранене и слагане по леглата.

моля ви, говорете с хората, имат ли нужда от телевизор, видео, CD или нещо подобно.

# 4
  • Мнения: 13 512
Имат си телевизор и ДВД ,СД също. Засега нямат нужда  от техника. Освен за храна, събираме средства за довършването на настилките/ ламината в другите две помещения/, а  ако средствата са  повече или намерим спонсори, можем да помислим за климатици в  помещенията, защото тези печки на стената са неефективни, а харчат ток, който се плаща с парите за храната.

# 5
  • Мнения: 4 392
Записвам се....
Обобщавам: Ще се ходи в дома в Овчарово в четвъртък, 14 декември. Ще се носят хранителните продукти.Майките от Добрич,които също иксат да дойдат, а нямат транспорт- да кажат колко са и откъде да  ги вземем.
Засега съм само аз и евентуално още една майка, която също изяви желание да дойде. Още ще се доуточняваме..Ще ти пиша..

# 6
  • Мнения: 4 187
За 14 не съм сигурна , но ще се постарая да дойда  Peace.

# 7
  • Мнения: 301
И аз имам  огромно желание, надявам се да мога Confused

# 8
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Момичета имам въпросчета. Къде си съхраняват продуктите, имат ли фризери, защото се опитвам да се договоря с една фирма за месо. И ако може пак да напишете какво им е най-нужно в момента.

# 9
  • Мнения: 4 392
Аз доколкото разбрах нямат фризер.. newsm78

# 10
  • Мнения: 13 512

Аз доколкото разбрах нямат фризер.. newsm78
Имат фризер, ние сме им носили замразена риба в кашони, на 14ти пак ще им занесем
Момичета имам въпросчета. Къде си съхраняват продуктите, имат ли фризери, защото се опитвам да се договоря с една фирма за месо. И ако може пак да напишете какво им е най-нужно в момента.
Остава да им се вземе месо и кайма  за 14ти, както и замразени зеленчуци и консерви домати. Също так и картофи.

# 11
  • Мнения: 13 512
Здравейте,момичета
Публикувам списъка до Дядо Коледа
Някои неща вече са взети, публикувам само тези,които трябва да се купят.  Ако няма желаещи, ще ги купим от касата на Сдружението, но си мисля,че на много ще им е приятно да изберат лично подарък за някое от децата. Условието е подаръците да са опаковани и надписани.

Батман   1   Дани      
Джип   1   Веселин Павлов      
Количка с кукла   2   Гинка, Бедрие
Полицейска кола   1   Димитър Райков      
Спайдърмен   1   Евгени      
Трактор   1   Ангел Илиев
      
            
            

            

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 22:36 от monda

# 12
  • Мнения: 216
Сигурна съм, че ще има желаещи, доста майки питаха за списъка с желания..

# 13
  • Мнения: 301
Аз ще купя за Айше, Сезгин и  Евгени. Миналия път си говорихме с тях за подаръци Grinning Надявам се да нямате против Embarassed

# 14
  • Мнения: 13 512
Ами те всичко на всичко останаха 6 подаръка:
Батман   1   Дани   
Количка с кукла   2   Гинка   Бедрие
Пожарна   1   Сабри   
Полицейска кола   1   Димитър Райков   
Трактор   1   Ангел Илиев   

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 23:09 от monda

Общи условия

Активация на акаунт