16 декември - Ла Лече Лига среща! Предколедно!

  • 458
  • 6
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
На 16-ти декември е следващата ни Ла Лече Лига среща (както решихме на предната, за да не съвпада с коледните и новогодишните празници)

Темата: "Факти за кърменето", денят: събота, часът: 11, мястото: ДКЦ-1 (на Понеделник пазар срещу Тримонциум)

Тъй като е предколедна среща, в предната тема, която се загуби при проблемите с форумите тази нощ, се роди идея:

Освен почерпка, да направим Коледен базар, приходите от който да отидат за касичката на групата. На базара може да се продава всичко - сладки, соленки, други печива, коледни картички, календарчета и изобщо - всичко, което ви хрумне и можете да направите и донесете.

От мен ще има курабии с лимонов дъх  Grinning и евентуално - хлебчета с подправки. Ще помоля всеки да опакова творението си в подходящ вид (целофан, фолио - да може да се носи) и да сложи сам подходяща (нито ниска, нито висока) цена.

Който не може или няма възможност да кулинарства или да приготвя друго нещо - може винаги да участва като консуматор  Mr. Green

С Мяу ще се опитаме навреме да приготвим първите предвидени ЛЛЛ календарчета, които също ще участват в базара, а вероятно след Коледа ще са готови и стенните такива (които ще може да се купят на януарската среща).

Моля, записвайте се - с всякакви идеи и предложения!

# 1
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Идваме да консумираме-е-е-е-е-!   Joy И да приготвите вкусни неща, ей!   Wink

Поздрави!

# 2
  • София
  • Мнения: 369
еехххххххххххх и на мен ми се участва!!!!!!!!!
защо в софия си нямаме ллл???????????
като си вземем кола ще идваме, ама много съжалявам, че ще пропусна коледния базар Wink  правя чудни неща Simple Smile и обичам да ги правя!!!

живи и здрави!!!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз пак потвърждавам участие и ще направя лимонови бисквитки  Wink Няма да пускам как изглеждат, ще ги видите наживо.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Уф, Пеппита, радвам се, че още някой се записа с печиво Crazy Вече си представях как се мъдрят само моите жалки 6 пликчета бисквитки-звездички Laughing

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
 Grinning да побутна темата.
Темата на срещата ще съдържа нов формат за дискутиране  Laughing Забавен, надявам се.

Още: кой каквото се сети, че може да е подходящо за базар - да заповяда да носи  Grinning Картички празнични (готови и ръчни), украса... изобщо - каквото можем, да разбазарим  Mr. Green

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Нова анкета - добре ли ви е настоящият час за срещите, какво мислите за продължителността им?

Общи условия

Активация на акаунт