Ех, Канада- бъдещи и настоящи Мами/ част 10/

  • 15 022
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 959
Канадски Момичета, заповядайте в новата темичка! Снежи, съжалявам че я пускам вместо Теб, но искам да честитя празника на св. Анна.

Крисимам, Честит Имен Ден! ЧИД и на всички други празнуващи!



С пожелание за здраве, късмет и много приятно настроение!

Както и на патерица да честитя празника на учащите Ни мами/ Силви, МИНЕрВА, Ели, Ниара, Крисимам и .../Студентският ден, както и на всички който носят в сърцето Си хубав спомен от тез години.

Дидка, честит Ти нов аватар. Дано скоро се почувстваш щастлива и в БГ/ страна с неуредици, но все пак Родина/, ако не пътя за Канада винаги го имаш отворен. Успех с Гараша!
Каролинка, успех с агитирането на Майчето Ти.
Шеметке, как се чувстваш сега като си само бъдеща мама?
Дензълче, започнахте ли ремонта?
Краси, а Ти какви фигурки светещи имаш в двора- еленче имаш ли? Дана ги обожава, особено тез с кимащите глави.
Дот, кога пристига Майчето?
Нади, доволен ли е Су от подаръка Ти?
Писанка, Снежи, Кроко, Гери, Гаргамелчо, Век, де, Кивито, Силвия Алексис, украсихте ли елхите?
Щастливче, Тути Фрути, Росист, Мимката, Йонка, Чочка, Росист, Мамо Десислава как са температурите в красивият Монтреал?
Холи, очакваме включване от Калгари!

Приятна и спокойна петъчна вечер Ви желая!

# 1
  • Мнения: 676
Здравейте мили моми4ета,

Тъкмо се разписах в новата теми4ка и тя из4езна Crossing Arms жалко

Кали имаме и елен4е, но не си клати главата, а я държи гордо изправена Grinning Раян също много им се радва на вси4ки фигурки защото имат премамлива светлина  Grinning

4естит имен ден на вси4ки именици

# 2
  • Мнения: 449
Честит Имен Ден, Крисимам !
Желая ти много здраве, радост, късмет
и много щастие на всички именници!

# 3
  • Мнения: 2 959
Каролинка, голям сладур е Мони в подписчето. Расте си детенцето.
Пупонка, приятен почивен ден и внимателно със Олдсмобила!
СуйтиП, Вие с Криската украсихте ли елхата?
Краси, а Вие къде ще посрещате НГ, за Коледата сигурно ще сте вкъщи, семеен празник, нали?

Приятна неделя Ви желая!

# 4
  • Мнения: 198
4естит празник на вси4ки празнуващи!
с наближаването на празниците настроението забелязвам е преповдигнато-кой пазарува,кой украсява,кой набляга на кулинарни вкусутии...браво на вси4ки!
дано зарадваме деца си и нека вси4ки са усмихнати като днешния слън4ев ден   Wink

# 5
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз пак нещо съм изтървала - какво стана със старата тема? newsm78

Нищо де, разписвам се тук. Simple Smile Ние сме добре, Дени се мъчи да говори, ама в буквалния смисъл. hahaha Напъва се милото, ама все неразбран текст излиза от устичката. Wink Уча го да казва на колко годинки ще стане, че ще има рожден ден, че ще има торта - нула внимание. Все едно говоря на стената. Единствено благоволи да научи как ще духне свещичките. Flutter

Калида, Су остана много доволен от подаръка. Laughing Имаше една-единствена забележка. Като чул, че ще му правят шведски масаж, се приготвил за висока, стройна, руса шведка, пък те го изненадали с някаква дребничка японка. Joy Всичко останало било перфектно. В заключение каза, че не искал да си тръгва. Flutter
Крисимами, ти ли се интересуваше от спа-то - Су каза, че всичко било на ниво, така че не губи време, ами отивай и ти. Wink

Гледам за украса говорите - много куцам аз в тази насока. Embarassed Не за друго, ами нямам време да отида да разгледам и да купя такава каквото ми хареса. Ще видим кога ще я свърша тази работа.

# 6
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Привет в подновената темичка - да се изтъркалям в нея докато още имам коремче  Joy
Вече имаме празнична украса в къщи ето как изглежда елхичката ни
Докато не е отминал съвсем деня - честито на именниците - то май са само именнички днес или поне не се сещам за мъжки вариант на името.

# 7
  • Мнения: 2 093
Здравейте госпожи. Много ви благодаря че сте се сетили за мен  bouquet, така приятно ми стана, нали тук имените дни малко се позагубват като празник и от нас си зависи да ги празнуваме. Ние днес бяхме поканени на рожден ден на едно детенце, така че не остана време да се почерпим ние, но тепьрва доста празненства предстоят.
По повод на украсата, ние доста изоставаме. В моя защита ще кажа че, всяка година си купуваме истинска елха и за това е все още рано. shemet_neveroiaten много ви е готина и празнична елхата, дано да и се радвате  с малкото човече преди коледа.
nadi_n Тази спа изглежда добра. Той сега трябва доста да ти се подмазва и слуша, щом такива удоволствия си му сьздала.
Kalida Ти си невероятна, всички празници следиш и винаги си толкова внимателна кьм всички. Постоплили се при вас. Тази седмица беше доста студено тук ( говоря за -13)
Лека вечер и спокоен неделен ден

# 8
  • Мнения: 398
Здравейте мили мами,

Ние днес бяхме на коледно тържество на българското училище в Отава и си прекарахме чудесно. Децата бяха направили много добра програма и въобще всички се бяха потрудили здраво - украсата, две големи елхи, Дадо Коледа. Направо много приятно се изненадахме. Малката беше много послушна и през цялото време кръжа около децата.

Мамо Ани на Криси, ха честито и от мене и да си ни жива и здрава  Hug

Шеметче, елхата ви е наистина много красива и аз ще открадна идеи от вас как да доокрасим нашата - която стои вече пореден ден само с един гирлянд Cry

Калидка, аааа внимавам с колата много, особено като съм с детето - очите не на четири, а направо на шест.  Peace Дано бързо напредна и свикна напълно  Praynig

Писанка, аз пак да ти кажа, че много е хубава малката - супер е и снимката под подписата ти - целувки за сладура Heart Eyes

Поздрави на всички

# 9
  • Мнения: 224
Здравеите маичета! Време е маи да се разпиша и аз в новата темичка... Wink Виждам че вси4ки сме обхванати от празни4ни настроения..Толкова е хубав този декември...Ние също украсихме елхата преди 10 дена и малката току си хареса някоя играчка и си я свали от елхата , а аз трябва да обеснявам че тези играчки трябва да красят коледното дръвче...А освен това една приятелка- канадка организира baby shower както традицията повелява и аз бях прятно изненадана.Всъщност аз и без това започнах с покупки за бъдещото бебче,така че вече сме почти на финала....Сега чакаме баба да доиде-предполагам че малката няма да си я спомня, така че ще я запознаем отново...
Поздрави на всички и Весели празници!

# 10
  • Мнения: 369
 Здравейте момичета!

 Аз набързо да се включа. След рожденият ден на Ивет се тръшнахме болни. Още повече, че в четвъртък когато беше най-студено, имахме час за педиатъра. Той пък ни прати за снимка със съмнение за пневмония, и хайде пак разкарване в студа. Бая се намръзнахме този ден, но  съмнението е отпаднало, поне не се обадиха от кабинета на доктора (а той държеше да се направи снимката в четвъртък, за да може да се реагира в петък). Та сега си стоим в къщи и се лекуваме и  нещата вървят към подобряване.
 
 Крисимам, честит имен ден и от мен   bouquet  bouquet  bouquet  Много щастие и любов ти желая.

Пупон, благодаря ти за комплиментите за щерката. Бая се измъчих един ден, докато направя сполучливи снимки, но това бяха коледните картички за бабите в Бг. Избрах новогодишни рамки и станаха точно като картички. Реших да си сложа една от снимките  в подписа като коледен аватар-украса.  Laughing

 Ние още не сме украсили в къщи за Коледа. Да ви кажа честно много се притеснявам от съжителството на Ивет и елхата заедно. Laughing  Нашата елхичка е изкуствена, но още от сега предчувствам как ще бъде обект на голям интерес.

  Шеметке, ти сега се включвай по-често. Хем имаш повече време, хем ще ни държиш в течение на нещата.  Peace
 Кроко, ти пита в миналата тема за плей ярд. Ама те не са ли едно и също с кошара  newsm78 . Ивет въобще не иска да седи в нашата кошара(плей ярд). Използваме я за съхраняване на играчките, а също и за легло когато ходим на гости с преспиване.  Embarassed
  Наде, казваш Су доволен? Пита ли те вече, кога е следващото ходене Laughing ?

# 11
  • Мнения: 327
Здравейте момичета!
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка.
Първо честит имен ден на петерица на Ани! Бъди здрава и много щастлива. Нека малкият бонбон Криси много да те радва!

Писанке,
плей ярда /или плей ден/ е по-голям от кошарата. Представлява нещо като оградка от 4-6 части.  всъщност ето как изглежда. http://www.babyuniverse.com/pro.asp?id=17735&rc=bizrate17735 … ode=11-19430832-2 Само се чудя дали това нещо няма да заема половината от дневната.  newsm78  Писанке, да ти се похваля, че правих пица по твоята рецепта и стана супер. Моят мъж каза, че по-вкусна пица не бил ял.

# 12
  • Мнения: 369
Писанке,
плей ярда /или плей ден/ е по-голям от кошарата. Представлява нещо като оградка от 4-6 части.  всъщност ето как изглежда. http://www.babyuniverse.com/pro.asp?id=17735&rc=bizrate17735 … ode=11-19430832-2 Само се чудя дали това нещо няма да заема половината от дневната.  newsm78  Писанке, да ти се похваля, че правих пица по твоята рецепта и стана супер. Моят мъж каза, че по-вкусна пица не бил ял.

 А, това е по-голямо от нашето. Според мен не си заслужава. Гаргамелчо има такова и я питай колко седи Викито в него. Да ти върши работа най-много месец-два. Ама не си заслужава за парите. А за пицата много се радвам че споделяш, че ви е харесала.  Hug

# 13
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ани, честит имен ден, на патерица и от мен! Бъди здрава и много обичана от мъжете около теб!
Вчера се разходих до Wal mart и купих 4бр. шампоана на Гербер - 10$ (използвах два купона, за това цената им е такава). Проверих и за хавлиени чорапи - 20бр. бели са 10$ + такси, 10бр. сиви са към 7$ + такси. Не знам дали е удачно да се купуват бели, макар да са по-евтини и да можем да купим повече бройки. Според мен сивите са по-добър вариянт. Или пък и от двата цвята да вземем? Кажете си мнението момичета. Какъв цвят и по колко бройки? Към днешна дата имаме останали  налични 125$. Част от кремовете против подсичане и част от балоно-топките са занесени тази седмица в два дома в Кюстендил. С парите които пратихме, ще бъдат закупени подаръци за децата от домовете в Перник и Дрен, като мамите от ДБМ, ще се съобразят с желанието на директорите по отношение нуждите, които имат в домовете.
Преди няколко дни се чухме с Век, де и се разбрахме да изпратя по нея пъзели - 5бр., шампоани - 4бр., лосиони - 3бр. Ще й дам и една пееща играчка и едни бънджи гащи. Век, де, има малка промяна в плана - вместо Писанката, ще ти ги предаде Гери, ще се доуточним на лични.

# 14
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Sneji голям ентусиаст си в неделя - аз вече се притеснявах къде се изгуби.
Момичета това питане май трябва да го пусна във форум "майки - бъдещи и настоящи" ама може и там да го плясна Simple Smile всеизвестен факт е че като се разработи бременната жена предстои бебчо да се ражда скоро - ама като и се спи та две не вижда, нищо че почти не е пипнала нещо да свърши това пък на какво ли ще е  newsm78 защото аз съм в такова поспаливо състояние в последните дни та чак ме хваща срам.
croco1 аз ще си кажа мнението за плей ярда без да имам особен опит - според мен и едно дебело одеалце на земята ще ти върши същата работа - но ако намериш нещо комбинирано така че след време да ползваш оградките за вече проходилото хлапе така да се каже да му лимитираш достъпа до някои по-опасни зони /например кухнята, балкона, стълби или друго място/ на къщата, може би ще е практично.
Poupon до къде докарахте украсата на елхата? Аз лично избързах, защото иначе нямаше как да съм сигурна че ще е украсена за празниците ... знам ли кога ще тръгне да излиза малкия човек.
Pisanka бързо оздравяване ви желая.
Chrisimommy важното е че на празника не сте седяли в къщи и деня е бил различен от останалите на календара пък колкото повече празници толкова по-добре.
При нас в родата сега започва една серия от рождени, именни, сватбени и какви ли не още дни - освен всички стандартни празници - та ще бъде чудо ако не пропуснем да честитим на някого ама ще се оправдавам с бременна амнезия - докато мога  Mr. Green .

Общи условия

Активация на акаунт