Абонамент за BG вестници в чужбина!

  • 1 496
  • 7
  •   1
Отговори
# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Тя сега Kalinka ще разкаже.

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Леле, побеснях като се сетих.......Още не ми е минало и още се надявам да ми върнат парите, ама..... #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Та това е друга фирма, ама аз веднъж се вързах и повече не го правя...Ако някой се смили да ми донесе вестинче, това е. Иначе си останах с годишен платен абонамент за 2 вестинка с първите им броеве. А колко бях щастлива като ги получих. Ама дотам. След това newsm45

Научих си урока, че съм станала разглезена от нормално отношение към клиентите, а то нашето е  bg

Ама ,може да са честни де......

# 3
Цитат на: Kalinka
Леле, побеснях като се сетих.......Още не ми е минало и още се надявам да ми върнат парите, ама..... #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Та това е друга фирма, ама аз веднъж се вързах и повече не го правя...
Ама ,може да са честни де......


Аз толкова се зарадвах като го видях този сайт...
Ама явно по реакциите ви разбирам,че работата е доста несериозна.Тъкмо си правих сметчици да се абонирам....
Някои ползвал ли е услугите на тази фирма??

# 4
  • Мнения: 2 452
Много скъпо! 50 евро за 3 месеца. Аз се абонирам за няколко списания и вестника за цяла година за тази сума (местни, разбира се).

# 5
  • Мнения: 500
Тъкмо си мислех да се абонирам, но добре че попрочетох за какво иде реч. Маика ми праща вестници от бг-то, но тази процедура ми се струва дълга и бавна. в нета чета само новините от бг.

# 6
  • Мнения: 1 581
В Лондон има няколко бг вестници, но засега не сме се абонирали. Чета от нета и от форума - тук се обсъждат повечето актуални теми  Stuck Out Tongue

# 7
Тук от българските вестници знам че имаме само списание "Наша трибуна" - издание на българската културно-просветна организация "Св.Св.Кирил и Методи".Никога не съм попадала на него.Иначе вярно, че е доста скъпичко с тези абонаменти...Аз също чета по сайтовете, ама на хартия по ми допада.Все едно да чета книга онлайн...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт