Първо пране

  • 2 800
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мамчета.Скоро очаквам бебенце и искам да питам с какъв прах и омекотител да изпера за първи път бебешките дрехи.?И дали да ползвам омекотител и каква марака.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 689
Здравей! Аз също в момента се подготвям в очакване на моето бебоче и мисля да използвам прах "Сано Максима" има и омекотител (бебешки) на тази фирма. Мисля че са израелски или нещо такова. Ползвала съм продукти на тази фирма и съм много доволна, а и четох в нета много добри отзиви специално за бебешкия прах.  Peace

Желая ти леко раждане и съвсем скоро да гушкаш здраво хубаво бебче!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Аз,ги изпрах с Тео-бебе!Доволна съм!

# 3
  • Мнения: 94
Аз използвах и все още пера с Персил за бебета.Не слагам омекотител.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ги изпрах с Тео бебе и не съм използвала омекотител. Успех и скоро да гушкаш едно прекрасно бебче  Grinning

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Вземи си Тео бебе.Много е хубав и добре изпира,с него не ти трябва омекотител.Ако все пак решиш купи си Силан сензитив,след това дрешките миришат супер и лесно се гладят.Успешно раждане.







----------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 22:07 от Аурелия

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз изпрах бебешките дрешки с Тео-бебе и омекотител Бинго софт-бебе(бял е) и много хубаво миришат,но и преди за нашите дрехи ползвах същият омекотител и е траен Peace
Леко раждане!!!!
     wash 1ironing  ylinfant

# 7
  • Мнения: 171
Аз изпрах с Персил сенситив и без омекотител  Peace
Леко и бързо раждане  Hug

# 8
  • Мнения: 1 183
Трябва ли да е задължително бебешки прах или може и с обикновен Ариел? newsm78

# 9
  • Мнения: 702
Тео бебе

# 10
  • Мнения: 5 790
Трябва ли да е задължително бебешки прах или може и с обикновен Ариел? newsm78

"Обикновеният" Ариел има съставки, които дразнят бебешката кожа. В бебешките прахове, тези съставки са премахнати. Затова е хубаво прахът да е бебешки. Не помня какво точно вещество е премахнато.

# 11
  • София
  • Мнения: 255
Първото ни пране беше с ТЕО бебе, но сега перем със Sano Maxima.И двата са добри. prostor

# 12
  • Мнения: 505
Аз пера с Тео бебе. Ако не се лъжа, в него има и омекотител. За Сано чувам само добри отзиви, а и в магазина до нас леличката все ми го препоръчва, може и да взема да го пробвам следващия път.
Леко раждане!   bouquet

# 13
  • Мнения: 948
За първи път дрешките изпрах с Тео бебе, омекотител не съм ползвала. Peace

# 14
  • Мнения: 1 217
Благодаря Ви мамчета.Бяхте ми много полезни.На всички бъдещи майчета леко бременеене и леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт