Детска кухня в кв. "Стрелбище"???

  • 1 036
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Знаете ли къде се намиора детската кухня в кв."Стрелбище", какви са изискванията, колко струва на месец и от каква възръст се записват децата на детска кухня???
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
като пресечеш България, тръгваш надолу към центъра, първата пряка е Нишава, а първата възможна пресечка на Нишава вляво води към кухнята - в една бяла къщичка срещу детска градина с площадка. Записват деца, навършили 10 месеца.

щях да записвам малкия там една мама ми беше обяснила така къде се намира, дано се ориентираш. аз така и не отидох защото се преместихме в др квартал. при нас искаха 30 буркана и 60 капачки и бележка от лекар че детето може да яде от кухнята, тя важи 3 дни, но спрямо бр бурканчета изискванията са разл така че по-добре иди да питаш лично. между 12-13 ч работят кухните. уж там не се чакало, поне преди година, сега не знам...20 лв на месец, като събота и неделя не дават храна е по държавните кухни по принцип.

# 2
  • Мнения: 831
Има детска кухня и на бул. "Витоша", близо до спирката на твамвая на 14 поликлиника. Зависи къде ще ти е по-удобно и изгодно. Само споменавам, но не знам какви са условията там, просто работя в Читалището и виждам, че майките ходят за кухня.
Успех, много по-лесно е на детска кухня!

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
да ние ходим на тази на Витошка ако искаш за нея инфо - питай!

# 4
  • Мнения: 903
bubu_to интересува ме моля разкажи с подробности   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
вчера видях бележка на нашата куня, че в стрелбище има места за кухнята....

# 6
  • Мнения: 15
Детска кухня има :

към яслата на ул. "Орехова гора", розова сграда, намира се близо до "Нишава"

към яслата на пазара "Иван Вазов", при колелото на трамвай 1

чух че има и някъде около "Деде Агач", но тази не знам точно къде е.

Условията вече се споменаха тук, но в повечето трябва да си подадеш молба по рано , защото нямат свободни места. Формуляр за молбата дават на място
Успех!

# 7
  • Мнения: 903
viol как мога да разбера къде точно на Деде Агач има кухня, че аз живея на тази улица и ще ми бъде много удобно да се запиша там...
bubu_to значи ако подам молба сега няма да има проблем да ми пазят мястото докато навършим 10 месеца???

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
не съм сигурна, че биха ти пазили място, може и да ти кажат да тоидеш като станете на 10 м понеже не е проблем с местата. а за това как да разбереш, или питай някои майки от квартала или в 12 обиколи улицата, тогава кухните отварят и обикновенно пред тях има струпване на няколко чакащи родители с колички с бебоци...

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
а да не би на деде агач да готвят и да разнасят по пунктовете от там, че ми се струва мн близо до нишава и се чуда защо на такъв малък район ще сложат 2 кухни една до друга почти....

Общи условия

Активация на акаунт