Идеи за стълби в мезонет?

  • 9 973
  • 5
  •   1
Отговори
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 475
Има ли някой представа има ли настилки, които да наподобяват тези на детските площадки по бензиностанциите-те са като плочки, но като ги настъпиш вибрират, по-меки са и са ми по-безопасни с оглед на двегодишната ми дъщеря. И ако някой знае как се казва този материал, цена, може ли да се постави на стълби или има друга идея за настилка различна от твърди плочки или мозайка, моля споделете! Желанието ми е да не се хлъзга и да е сравнително по-щадящо при евентуално падане, ако изобщо има такъв вариант Crazy

# 1
  • Мнения: 4 668
Да ти кажа честно , каквото и да сложиш едно падане от стълби си е опасно отвсякъде  Sick
Ние живеем в мезонет и синът ми е на 1.7 г. , единственият вариант е да сложите вратички , за да не стига детето до стълбите . С тези меките настилки си мисля , че няма да спасиш положението , но определено ще си загрозиш стълбите  Confused
За един мезонет е много важно изпълнението на стълбите , те са красотата на жилището според мен . Ти си решаваш все пак  Hug
Нашите са с полиран гранит и румянцев камък , стои невероятно , парапета ни е инокс ...ако искаш ще ти пусна снимки .

Иначе съм виждала и стълби с мокет и с едни иноксови лайсни - не беше много лошо .   bouquet

Можеш да съчетаеш някакъв светъл кремав мокет с лайсни цвят венге ...идеи има много , но все си мисля , че за стълби гранитът или някакъв полиран камък е най - красиво и най - здраво разбира се .

# 2
  • Мнения: 107
Ние си купихме скоро мезонет и много се чудя за стълбите. Искаше ми се да сложа лампи на всяко стъпало, които да осветяват всяка стълба, но не знам как ще изглежда. Ако някой има такова жилище - помагайте със снимки!Моля Hug

# 3
  • Мнения: 1 465
На мен много ми харесват дървените стълбища. дай боже един ден да имам къща, ако е възможно ще е с дървено стълбище. Peace

# 4
  • Мнения: 3 576
Ние сме с вита стълба - метална, заварено положение - хич не ни харесваше, но ако искахме да я махнем трябваше да падне голямо къртене, т.к основата е дълбоко бетонирана.
Близо 2 години се чудихме с какво да запълним стъпалата, за да не е грозно и накарая намерихме страхотен мокет - пухкав с 2 см косъм.
Хем изглежда много добре, хем не се хлъзга, а и определено е безшумен като се катериш по стълбата.

# 5

Общи условия

Активация на акаунт