има ли някой ab swing?

  • 4 299
  • 12
  •   1
Отговори
  • Поморие
  • Мнения: 162
Момичета искам да си поръчам ab swing(уреда за коремни преси дето го рекламира Хънтар Тайло).
Някоя от вас ползвала ли го е? Има ли ефект от него?

# 1
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Абе втори път ме разтресе с тая свиня hahaha

# 2
  • Мнения: 1 099
Аз съм пробвала и си е доста трудничко! За ефект не мога да споделя, но не мисля че ще е повече от друг уред или обикновени коремни преси!

# 3
  • Мнения: 477
Аз го имам,но не го ползвам често така че не мога да кажа дали има ефект,но не смятам че е трудно, ти самата си определяш степента на натоварване!

# 4
  • Мнения: X
Ние с приятеля ми го имаме от лятото и ако го използваш по 15 мин на ден - повече ако имаш време, с правилни упражнения и правилно дишане има ефект, определено. Аз съм слабичка, но се бях отпуснала доста, за 10 дни си върнах формата и сега мускулите на корема ми са " като камък". Не се виждат още плочки, но катоз апочна д атичам и изгоря мазнините ще си фи видя:)
Моята оценка  за уреда е 8 по десетобалната:)

# 5
  • Мнения: 2 197
Абе втори път ме разтресе с тая свиня hahaha
Какво значи свиня? Девойката няма талия, но не е дебела. И наистина е родила 4 деца (http://imdb.com/name/nm0878950/bio. За това и постижение изглежда повече от добре. А за безумните сантиметри, които рекламират всеки с малко здрав разум ще разбере, че няма как да се смъкнат за 1 месец. Но ако уреда се използва всеки ден няма начин да няма резултат.

# 6
  • Мнения: 2 386
Става дума за една друга тема 'ab swing',дето всички я разчетохме като 'абе свиня'........хахаха,падна голям смях,няма нищо общо с момичето! Naughty

# 7
  • Мнения: 289
Уредът е хубав, при мен имаше страхотен ефект, но забременях и спрях да го ползвам. Е, впоследствие ще разчитам отново на него, за да вляза във форма,ама като знам колко кг. качих малко  ще ми е трудно. Сега го ползва всяка сутрин мъжът ми и той е доволен, по- удобен е от правенето на коремни преси и не е непоносимо скъп

# 8
  • София
  • Мнения: 5 605
Абе втори път ме разтресе с тая свиня hahaha
hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 610

е споделете де споделете

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Я пуснете една снимка на този уред да видя за какво иде реч,   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 492
Момичета искам да си поръчам ab swing(уреда за коремни преси дето го рекламира Хънтар Тайло).
Някоя от вас ползвала ли го е? Има ли ефект от него?

Аз днес си го поръчах , но ще го доставят чак след 15 дена ...
Единственото , което ме притеснява е да не се чупи лесно , казаха ми че е до 110 кг - ма , но все пак ! newsm78
Да не се полюлея два часа и да му разкажа играта ! Joy
А за ефекта - дано , дано , че така си мечтая за хубава коремна преса . Praynig

# 12
  • Мнения: 147
Water_Fairy, какво стана, върши ли работа AB-Swing, че и аз мисля да си го поръчам в най-скоро време  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт