препоръчайте ми столче за кола 1/2/3

  • 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Моля, препоръчайте ми столче за кола, което да е с перспектива. Гледахме днес че има доста симпатични модели обхващащи повече от една възрастова група, но не знам дали са удобни.
Трябва да е удобно за дълъг път, и да има не само седнало положение ами и полулегнало (доколкото това е възможно).
Всяко мнение ще ми е от полза.  Hug
 

# 1
  • Мнения: 3 926
Аз съм се спряла на модел на Плей от 9 до 25 кг. Има 5 позиции на полягване, доста удобно ми се струва. Чакаме Дядо Коледа да ни го донесе Mr. Green Цената е 360 лв. Всъщност в магазина ми казаха, че е от 0 до 25, ама сега на сайта виждам друго  newsm78 Както и да е - не съм сигурна, че това е моделът, но ми харесва http://www.casualplay.es/ ето това им е сайтът - Beat S май е моделът Grinning

# 2
  • Мнения: 127
Assinka, мерси за мнението, май можех направо във нашата юлска тема да попитам  Grinning
Днес купихме точно на тази фирма столче, обаче не се сещам как се казваше модела... Но изглежда различно от този който ти си харесала - поне на нашия допълнителната възглавничка е по-различна. А и струва 280 лева. Огледахме доста столчета пак, но повечето ми се видяха доста тесни, та този определено е малко по-широк. Тези пък които обхващат 1/2/3 ми се струва са доста неудобни за дълъг път и спането в тях почти невъзможно(освен ако не подпирам с едната ръка главата на детето ). А тези столчета който са до 18 кг само пък са някак си прекалено тесни. Сигурно са по-безопасни, но при 6-8 часово пътуване детето сигурно ще полудее, а майка му и баща му още повече Simple Smile
Сега остава и Ема да свикне да стои в стол, а не да обикаля цялата кола и всичко ще е 6 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт