Как се справяте с ПМС-а?

  • 1 997
  • 38
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 610
Уф, криво ми е.
Отдавна не бях имала такова нещо и съм забравила какво е.
Спрях противозачатъчните и сега съм обтегната топка нерви.
Не мога да си намеря място, всичко ме дразни, с каквото и да се захвана не мога да се съсредоточа и ме отегчава на 2-рата секунда.
Най-лошото е, че вече трудно се контролирам и крещя за глупости без да се усетя. Разтрепервам се, реве ми се. Такива неща. Всички сме минали през това, какво да ви обяснявам, знаете как е.
Вие как се справяте в тези периоди?
 #Crazy

# 1
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, по-спокойно де, лягай и спи щом ти е толкова нервно, не се тормози излишно!
Или пък си пусни някой хубав филм.......

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Никак,преживявам си ги.Мен ме кара една седмица предварително.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И аз съм така. Обикновено ми помага 1 шоколад, който изяждам наведнъж  Embarassed
После ми е криво, ама карай...

# 4
  • Мнения: 372
Прекрасно те разбирам  Confused  Ами разхождай се повече, наспивай се добре,ако имаш възможност.. внимавай със стимуланти като кафето и шоколада, пий успокояващи чайчета или валериан примерно... не гледай тъжни филми и не слушай тъжна музика, не гледай стари снимки, които биха провокирали носталгия или лоши/тъжни спомени... не се срещай с хора,които биха те изнервили/разстроили допълнително.. при възможност, отложи стресовите ангажименти... внимавай със солта и измамното чувство за постоянен глад, тъй като от преяждането може да се изнервиш още повече, а солта подпомага подпухването на тялото, което също изнервя... а ако пък много ти се доплаче - поплачи си, кво толкоз.. Wink и не забравяй, че това е само временно състояние, дължащо се именно на ПМС  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 120
pri men se izrazqva s OGROMEN vyl4i glad   Twisted Evil.edna sedmica predi cikyla izqjdam ogromni koli4estva hrana,koito dori sa neposilni za edin myj,a nai-lo6oto,4e ako ne zadovolq tozi glad izpadam v "isterii''.no nai-strannoto e,4e tova,koeto sym pogylnala prez tozi period ne mi se lepva nikyde,zarazlika ot drugite dni v meseca......???

# 6
  • Мнения: 6 155
Нищо не ми помага. Затова гледам да си затварям повече устата... ooooh!

# 7
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Заявявам на всеослушание, че съм пред цикъл и си крещя на воля Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 103
E след раждането моят ПМС е още по-зле, плача,викам,сърдя се, кълбо нерви съм Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 208
Никак не мога да се справя. В момента съм с един чудесен ПМС - подута съм и ми е ужасно кисело. За настроението - да внимават в този момент от месеца и да са по-отстъпчиви - ВСИЧКИ. Иначе по-малко сол,ако човек въобще може да се контролира в такъв момент  Shocked и по-малко алкохол. Но пък една биричка винаги успокоява обтегнатите нерви.

# 10
  • Мнения: 834
Ами примири се случва се на всеки. Викай си на воля, разнообразието е хубаво нещо. Wink

# 11
  • Мнения: 1 424
Никак  Rolling Eyes криво ми е, крещя, рева,ям като за последно.... Не съм открила как да се справя,гледам да спя повечко и това е  Mr. Green А другите ме търпят,какво да правят  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 453
Никак не мога да се справя. В момента съм с един чудесен ПМС - подута съм и ми е ужасно кисело. За настроението - да внимават в този момент от месеца и да са по-отстъпчиви - ВСИЧКИ. Иначе по-малко сол,ако човек въобще може да се контролира в такъв момент  Shocked и по-малко алкохол. Но пък една биричка винаги успокоява обтегнатите нерви.
Peace Peace И ААААЗЗЗЗЗ

# 13
  • Мнения: 1 531
не се справям. рева като магарица и се карам за нищо.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 919
Пия бира  Wink и спортувам яко

Общи условия

Активация на акаунт