Открива се през нощта

  • 670
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
Притеснявам се от това, че се открива през нощта, вади си ръчичките и те стават ледено студени. Събуждам се често и все го завивам, но след малко пак е същото.
Дали това е нормално?!
Имаме спален чувал, но ръцете му пак са отвън.
Страх ме е да не се разболее .Какво да правя ?

# 1
  • Мнения: 9 903
няма да се разболее. Бебето не може да бъде увито като пашкул чак до носа, така че всичко е ок. Ако се притесняваш, поддържай по-висока температура в стаята, но предполагам, че го правиш и сега.

# 2
  • Мнения: 163
Има спални чували с ръкави - много са удобни,а да не говорим че си спестяваш ставането по 10 пъти на нощ за да провериш дали се е отвило детето,а иначе не мисля че е проблем - големият ми син постоянно спеше отвит та и до ден днешен-явно е въпрос на организъм.

# 3
  • Мнения: 702
Дъщеря ми винаги е спала с ръчички над завивката. Температурата, която подържам в стаята е 20-21 градуса

# 4
  • Мнения: 6 461
Притеснявам се от това, че се открива през нощта, вади си ръчичките и те стават ледено студени. Дали това е нормално?!
Страх ме е да не се разболее .Какво да правя ?
Малкият ми син постоянно се отвива нощно време.
Когато го завивам ръчичките са му винаги студени,но носленцето му е топло.. Wink.В детската стая поддържаме 19-20 градуса ,но не повече.
Не мисля,че ще се разболее детенцето ти.

# 5
  • Мнения: 5 362
И Кали много се върти нощем и вечно е отвита.Миналата зима я слагах в спален чувал без ръкави,но сега не иска вече.В стаята е не повече от 20 градуса и нямаме проблеми.
Няма да се разболее,не се притеснявай.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Моята редовно е с ледени ръце и крака, при все, че в стаята Т не пада под 18-20 градуса. Така и не пожела да спи с чувал, а завивката я търпи точно половин час  Crazy Не смятам, че това може да е причина за разболяване  Peace

# 7
  • Мнения: 2 663
Константин също се отвиваше нон сто и колкото и да го завивам все намирах одеялото на единия край на леглото ,а бебето на другия.Купих чувалче и забравих за този проблем

# 8
  • София
  • Мнения: 4 575
И моята дъщеря спи отвита. Ставам, завивам я и лягайки я чувам как, докато се обръща и се отвива. Не иска да спи в чувал, че й пречи да се обърне по корем. Но, ако е добра Т, не тр да се притесняваш, че от това ще се разболее. Peace

# 9
  • Мнения: 878
моят е същият в последно време.Не иска нищо отгоре си....и в чувал не иска....ама аз увеличавам радиатора да стане в стаята 23 градуса и той така си спи.Днес имаме зачервено гърло и сополки,но мисля ,че не е от това,а от разходките...пак сме хванали някой вирус за ушите  Mr. Green

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вземи си спален чувал с ръкави ако толкова те е страх, но пък да не изнежиш много детето.  newsm78  Иначе с обикновен спален чувал е достатъчно, отдолу с тънка пижанка и температура в стаята 20 градуса!  Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моят син също много се отвива, и то най-вече като рита с краката.Не Му купих чувал,защото ми се видяха много дебели,и се опасявам ,че ще се изпотява с него.

# 12
  • Мнения: 232
Има спални чували с ръкави - много са удобни,а да не говорим че си спестяваш ставането по 10 пъти на нощ за да провериш дали се е отвило детето,а иначе не мисля че е проблем - големият ми син постоянно спеше отвит та и до ден днешен-явно е въпрос на организъм.
И ние все сме отвити,а тези ХУБАВИ чувалчета ги не щем.Не се притеснявай,няма да се разболее,цаката е проверки доколкото е възможно и завиване и сравнително нормална температура - 20-21 градуса.Ние сме така. newsm10  love001  love001

# 13
  • Мнения: 903
Дъщеря ми винаги е спала с ръчички над завивката. Температурата, която подържам в стаята е 20-21 градуса

И при моята е същото с единствената разлика, че в стаята е 22-23 градуса... Спи със спален чувал и поне съм спокойна, че кръста и корема не са отвън Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт