ПОМОГНЕТЕ

  • 882
  • 6
  •   1
Отговори
Помогнеме днес нещо ми се появи на гушата,като топче нещо е като го натисна навътре пука и ме боли Sad .Ако някои може да ми помогне да пише.Прикрепям и снимка с точното място.
Благодаря предваритрелно 

# 1
  • Мнения: 3 164
къде по-точно на гушата?? не го натискай! най-вероятно е лимфно топче, ако скоро си боледувала Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 439
на една приятелка й се беше появило такова топченце, след като ходи на преглед се наложи операция да го отстранят, защото щяло да се увеличава (расте). не знам дали става въпрос за същото. и се случи в германия, може би тук се прилага друг вид лечение, ако е същото.

# 3
Недеите така бе ,преди 3 месеца излязах от операция са пак да влизам там вече трябва да ме водят за редовен клиент  Sick

# 4
къде по-точно на гушата?? не го натискай! най-вероятно е лимфно топче, ако скоро си боледувала Rolling Eyes

показал съм точното място на снимката  Confused дано се оправи в понеделник отивам на лекар да го види  #Crazy

# 5
  • Марс
  • Мнения: 439
Аз имам и от двете страни, и то доста топчета-когато ходих на лекар да се изследвам,казаха, че има две причини или съм си разчесаланещо на главата или лицето/пъпка/ или от това, че съм прекалено слаба.

# 6
  • Марс
  • Мнения: 439
Между другото и мойте топчета са точно там дето и ти показваш, но ходи на лекар за твое успокоение.

Общи условия

Активация на акаунт