Гъсти сополи оттам кашлица с храчки.

  • 12 252
  • 12
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Моля да ми кажете какво е подходящо да се дава при такъв случай. Нашата педиатърка не е много в час и предпочитам да събера мнения от вас. Възможно ли е да е от зъбите?

# 1
при нас се е получавало и от зъби. последно ми препоръчаха стеримар, но да си призная аз о6те не съм решила проблема си. когато бе6е от зъбки минава6е след като избие а симптомите се повлияваха от крем4е за венци - калгел или дентинокс
 ooooh!

# 2
  • Мнения: 504
Ако са продължителни, жълти и гъсти и се стичат по задната стена на гърлото - чести промивки на нослето - стеримар, хумекс, физ.р-р - направо през един час. И два - три пъти дневно кремче Бактробан след промивка - за 5 дни.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

На нас при гъсти и жълти сополи много ни помагат капките Гаразон.

# 4
  • Мнения: 1 063
Мисля, че е по-добре да отидеш на УНГ.При нас такива хреми са причинявали големи проблеми, ние се лекуваме с капки макситрол, но вие явно сте малки за това.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 610
Ако са продължителни, жълти и гъсти и се стичат по задната стена на гърлото - чести промивки на нослето - стеримар, хумекс, физ.р-р - направо през един час. И два - три пъти дневно кремче Бактробан след промивка - за 5 дни.

Бактробана е антибиотик!Дава се за лечение на стафилококова инфекция и в никакъв случай не бива да се дава без причина и от време на време NaughtyАко не помагат промивките със физ серум пробвай и виброцил(само след промивка,иначе нямат голям ефект)Успех

# 6
  • Мнения: 504
Ако са продължителни, жълти и гъсти и се стичат по задната стена на гърлото - чести промивки на нослето - стеримар, хумекс, физ.р-р - направо през един час. И два - три пъти дневно кремче Бактробан след промивка - за 5 дни.

Бактробана е антибиотик!Дава се за лечение на стафилококова инфекция и в никакъв случай не бива да се дава без причина и от време на време NaughtyАко не помагат промивките със физ серум пробвай и виброцил(само след промивка,иначе нямат голям ефект)Успех
Да, антибиотик е. Но първо- локален и второ - не само срещу стафилококи.
Гъсти жърти сополи са признак на бактериална намеса.
Разбира се, че не е редно да е безразборно и често. Най- добре е и след консултация с УНГ, но в случай, че няма добър такъв кремчето няма да навреди в никакъв случай.

Най-важното е лечението да не се прекратява преди петия ден! Дори сополи вече да няма!!!
Защото ако мазнем три пъти и нослето оздравее е възможно само да направим устойчиви бактериите и следващия път да не действа!!!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Моля да ми кажете какво е подходящо да се дава при такъв случай. Нашата педиатърка не е много в час и предпочитам да събера мнения от вас. Възможно ли е да е от зъбите?

Подобни изказвания винаги са ме впечатлявали... Просто не виждам начин за себе си да събирам мнения и да прилагам самолечение на детето, без лекарски съвет  #Crazy А подобни сополи несъмнено са признак за бактериална инфекция и е необходимо да се вземе секрет. А от зъби просто няма начин да е  Stop Децата не боледуват от зъби!

# 8
  • Мнения: 504
Тарталета,
права си много, ама понякога така яко ти писва от нищо не разбиращи педита, чувстваш се като просяк с тези талони за направления, не винаги имаш пари за частник... И ред още причини.
Но в крайна сметка най- добре е да вземеш пари на заем, ако трябва и да заведеш детенце на УНГ. Моята дъщеря се е влачила седмици наред с такива сополи докато попадна на свестен УНГ и то съвсем не чрез педито ни.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ами да, до момента не съм водила дъщеря си на частно, защото съм доволна от педката. Докато я открия, съм сменила 3.

 
Но в крайна сметка най- добре е да вземеш пари на заем, ако трябва и да заведеш детенце на УНГ...

Ето тук си ужасно права  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 610

[/quote]

Най-важното е лечението да не се прекратява преди петия ден! Дори сополи вече да няма!!!
Защото ако мазнем три пъти и нослето оздравее е възможно само да направим устойчиви бактериите и следващия път да не действа!!!
[/quote]
 newsm10 това имах впредвид

# 11
  • София
  • Мнения: 3 610

Най-важното е лечението да не се прекратява преди петия ден! Дори сополи вече да няма!!!
Защото ако мазнем три пъти и нослето оздравее е възможно само да направим устойчиви бактериите и следващия път да не действа!!!
[/quote]
Точно това имах впредвид newsm10

# 12
  • Мнения: 6 461
Моля да ми кажете какво е подходящо да се дава при такъв случай. Нашата педиатърка не е много в час и предпочитам да събера мнения от вас. Възможно ли е да е от зъбите?
Ако наистина педиатърката не може да помогне ,то трябва да ви даде направление и да се вземе секрет от нослето.
По този начин ще бъде изписано лечение ,което всъщност ще е най-точно.

Общи условия

Активация на акаунт