Как родихте бебетата си

  • 9 572
  • 64
  •   1
Отговори

Анкета

Как родихте бебетата се

Опции:

  • Мнения: 7 640
Пиша бебета, за да не се засегтат и майките на тризнаци Grinning

# 1
  • Мнения: 7 803
спука се единя мехур, изтекоха водите, контракции на 4-5 мин и не можаха да ги спрат, а първото бебе беше в кофти положение

# 2
  • Мнения: 2 022
Планово секцио. Имах показания за това: дългогодишен стерилитет, забременяване ин витро (трети опит), възраст (34 г.), многоплодна бременност - достатъчно  доктора да се спре на този начин и в определен от него гестационен срок.

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 15:52 от Cygnus

# 3
  • София
  • Мнения: 148
Секцио-не беше планирано,но тоновете на единия не са били добри,а нямах разкритие нито особени контракции акушерките ми казваха,че имам контракция и трябва да ме боли ама аз нищо не усещах Mr. Green не му мислиха много и ме срязаха,а на мен много ми се искаше да ги родя нормално  Cry

# 4
  • Мнения: 255
Секцио-планувано,защото Михаела беше седалищно и двамата бяха раположени малко конусовидно Rolling Eyes(така каза док) и си пречат един на друг за нормално раждане

# 5
  • Мнения: 1 895
Секцио по спешност (гласувах с трета опция)
Контракциите зачестиха, включиха ми система, да предотвратят раждането, но не помогна.Тя се обърна още 6 месец, но той беше седалищно, а беше първи ... останалото е ясно Laughing

# 6
  • Канада
  • Мнения: 264
Непланово секцио, единият мехур се спука в 33 и 3 дена.Но и без това поради лошия резултат на доплер теста, се очакваше съвсем скоро планувано секцио, но природата си знае работата.Макар и по 1600, бебета бяха добре и на самостоятелно дишане.Също така и двете бяха разположени напречно....нямаше как да е нормално раждането.

 baby_neutral baby_neutral

# 7
  • Мнения: 87
Планово секцио-първото бебе, беше седалищно и според докторката -"Първо раждане,близнаци и първия е седалищно -немога да те пусна да родиш нормално"

# 8
  • Мнения: 1 744
Нормално. Много се надявах на това и след като и лекарите потвърдиха, че и двамата са главично, решихме да действаме. Мина бързо и лесно. Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 552
Втора бременност, нормално раждане ,изтекли води 38 дни преди термина, 7см разкритие.
в 21.30 поставиха системата,22.15 първия,22.20 втория. Крайният резултат момчета 2.850/50 и двамата-еднояйчни близнаци.

# 10
  • Мнения: 7 640
илиева, душа, ти се повече от майка героиня.
При положение, че средното тегло за едно бебе в такъв срок е 2300 Sunglasses
Къде си раждала- два плода в 35 г.с. по близо 3 кг Shocked и защо система при 7 см разкритие?

# 11
  • Мнения: 7 803
Илиева, как ти беше кръвната захар?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 552
Нямах проблеми с кръвната захар,даже имах малко анемия и пиех желязо.А за системата доктора ми беше познат и искаше да мине лесно и бързо.Нямам никакви шевове.Дъщеря ми се роди 4кг. и 52см. Аз съм 1.72 и мъжът ми 1.95см и е 120 кг.

# 13
  • Мнения: 7 803
да ти кажа знам за едри бебета, ама твоите хем едри, хем и двете абсолютно с еднакви мерки, малко се замислих  Thinking

# 14
  • Мнения: 228
нормално точно за 30минути,бях на 19г и половина Crazy

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 11:30 от TwIsTy

Общи условия

Активация на акаунт