Нещо за персонала,който гледа децата в дома.

  • 942
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Вчера се обадих в нашия дом(от там си взехме нашето дете) и поисках да отидем с него пак ,защото не съм го водила от 2 години,а преди беше малък и не помни.
Оказа се,че повечето познати ни мед.сестри и лелички са напуснали.
Знам ,че преди им беше много трудно с 20(30)деца и то от пеленаче до годинка в една група.Заплатата не се е проминила кой знае колко,а живота поскъпна.Повечето са отишли по болниците заради парите и напълно ги оправдавам.Стана ми много мъчно за децата,стига,че нямат ласката и обичта на мама и тати,а и е много трудно да я получат от персонала,който е много натоварен и почти няма време за това дори да има голямото желание.Да не казвам,че пак са под лимит памперсите за бебетата.Чудя се дали ако на някой политик му кажат,че има право на един път тоалетна на ден ще се справи...
И така мисля,мисля и само това...
Пак се гневя,но ми е жал за красивата България и трудния живот на някои.
Не искам да политизирам форума просто си споделих едни мисли.
Бъдте здрави и весели с децата си.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Вчера се обадих в нашия дом(от там си взехме нашето дете) и поисках да отидем с него пак ,защото не съм го водила от 2 години,а преди беше малък и не помни.
Оказа се,че повечето познати ни мед.сестри и лелички са напуснали.
Знам ,че преди им беше много трудно с 20(30)деца и то от пеленаче до годинка в една група.Заплатата не се е проминила кой знае колко,а живота поскъпна.Повечето са отишли по болниците заради парите и напълно ги оправдавам.Стана ми много мъчно за децата,стига,че нямат ласката и обичта на мама и тати,а и е много трудно да я получат от персонала,който е много натоварен и почти няма време за това дори да има голямото желание.Да не казвам,че пак са под лимит памперсите за бебетата.Чудя се дали ако на някой политик му кажат,че има право на един път тоалетна на ден ще се справи...
И така мисля,мисля и само това...
Пак се гневя,но ми е жал за красивата България и трудния живот на някои.
Не искам да политизирам форума просто си споделих едни мисли.
Бъдте здрави и весели с децата си.


sori,no kredora mi ne e v red Confused

da,za sajalenie sa im niski zaplatite i imame ideia neshtata generalno da se promeniat Praynig

pusni mi,molia te v koi dom se nujdaiat ot pampersi Praynig

Общи условия

Активация на акаунт