Торба zа спане zа около 2 годиШно дете?

  • 640
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Кажете, моля, кЪде в София да намеря торба zа спане За около 90=92 см., тоест, раzмерите на блиzо 2 годиЩните?
На синкото старата торба му е окЪсяла яко и ноЩем никак не му е комфортно да спи там.
ТЪрся и лятна, и zимна такава.

# 1
  • Мнения: 643
Знам, че на ТСМ торбите са 110 см, и предполагам, че в някой склад могат да се намерят. Аз обаче процедирам по друг начин, и бих искала да ти го предложа като вариант. Моя син който е вече около 98 см, се чувства малко некомфортно в купените торби. Затова аз му уших такава много лесно от олекотена завивка сгъната на две. В горния край зашивам ластик, за да не се измъква малкия, и две презрамки. Лятото му направих такава и от чаршаф.

# 2
  • София
  • Мнения: 311
Уший си, най-лесно, а и резмерът ще е по твой вкус. Hug

# 3
  • Мнения: 5 370
Уший си, най-лесно, а и резмерът ще е по твой вкус. Hug
Направо сЪм с 3 леви, какво ти Шиене, направо Ще отскоЧа до ТСМ.

Знам, че на ТСМ торбите са 110 см, и предполагам, че в някой склад могат да се намерят. Аз обаче процедирам по друг начин, и бих искала да ти го предложа като вариант. Моя син който е вече около 98 см, се чувства малко некомфортно в купените торби. Затова аз му уших такава много лесно от олекотена завивка сгъната на две. В горния край зашивам ластик, за да не се измъква малкия, и две презрамки. Лятото му направих такава и от чаршаф.
Благодаря ти.

# 4
  • София
  • Мнения: 311
 Laughing Изразила съм се неточно  Embarassed Дай на някоя шивачка да ти ушие. Аз си поръчах за сина ми на Екзарх Йосиф, близо до Женския пазар. Излезе около 20 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 797
 Аз разших омалялата торба на сина ми откъм крачетата и проблема е решен, а и така може да ходи с нея Laughing

# 6
  • Мнения: 3 447
В ТСМ има големи зимни, по десетина лева са.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз съм купила нашата от Бебелан. Ако не се лъжа най-големия размер беше 120 см. Мога да проверя ако искаш?

# 8
  • Мнения: 5 370
Аз съм купила нашата от Бебелан. Ако не се лъжа най-големия размер беше 120 см. Мога да проверя ако искаш?
Да, моля те, защото се оказа че в ТСМ нямало, за жалост.
Язък за разкарванките, били свършили и - толкоз. Embarassed Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825

Да, моля те, защото се оказа че в ТСМ нямало, за жалост.
Язък за разкарванките, били свършили и - толкоз. Embarassed Rolling Eyes

Ок, ама ще ти кажа само ако дойдеш на коледния купон smile3534

# 10
  • Мнения: 5 370

Да, моля те, защото се оказа че в ТСМ нямало, за жалост.
Язък за разкарванките, били свършили и - толкоз. Embarassed Rolling Eyes

Ок, ама ще ти кажа само ако дойдеш на коледния купон smile3534
Иххххх, бе начиииии, май ще требе да се иде.  bouquet

# 11
  • Мнения: 76
На Пиротска, в посока към Халите втория детски магазин от дясно има голямо разнообразие с ръкави, без ръкави, различни големини, български са и цената им е около 20 и няколко лв. Дано да си харесаш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт