"Лек" за пищящо бебе?

  • 1 697
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Мили мами,
Предварително се извинявам, ако темата се повтаря, пробвах да открия нещо по въпроса с търсачката, но не успях. Embarassed
Питането ми е относно ПИЩЕНЕТО при бебчетата, чела съм, че е нормално, че си "откривали" гласа и пр., и пр. Имаше ли го и при вас този период, или сте от щастливките на съдбата, незапомнили подобни "ексцесии"? Laughing
Бебо е на 6 месеца, от около месец пищи, направо до прегракване, така се буди и сутрин и през нощта (държа да отбележа, че писъците са от радост, не са в резултат, че нещо го боли, защото тогава ревем и то как самооо!...  ooooh!) Положението вече е "извън контрол", просто не издържам на моменти, идва ми да хвана гората. Embarassed Crazy Mr. Green
Колко време ще продължава, как беше при вас, как реагирахте (най - вече) на крясъците и има ли начин да го накарам да спре да го прави, или трябва да си купувам тапи за уши?
Предварителни благодарности и виртуални прегръдки от една вече тотално "изтрещяла" майка.
 Hug

# 1
  • Мнения: 6 164
Няма лек, какъв лек, тиксо на устата ли Laughing ... Въоръжи се с търпение, ако искаш си сложи слушалки на ушите и слушай музика, ще отмине този период.
Крис пищи, но явно не толкова, че да ме дразни. Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре.

# 2
  • Мнения: 232
И ние имахме такъв период и на моменти все още си го имаме! smile3514 smile3521 newsm53Обаче,колкото и да е странно спира като почна или да му пея или и аз да крещя като него и му става интересно и спира!Друго което ни помага е като почна да му подскачам или да го гушна и да танцуваме! newsm44 newsm68 smile3532Пробвай!УСПЕХ!!! newsm10  love001  love001  love001

# 3
  • Мнения: 3 695
Моят племенник също пишеше много често и много силно Simple Smile Спря едва когато се научи да казва думички. Явно е е било от безсилие да каже каквото иска. Дано при вас отмине по-бързо Wink
Успех !

# 4
  • Мнения: 109
[ Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре. [/color]

 newsm10

# 5
Сина ми е на 7мес. и понякога пищи като дивак.Силно ипродължително!!! #CrazyНезнам колко още ще продължи това,но на мен понякога ми е забавен с тези писаци.Оставям го да се напищи и това е.погледни от веселата страна.Ще отмине! Peace

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Ами пищеше,ама не чак много.И аз така съм отговаряла на писъците и спира бързо да писка.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 875
И ние пищим Mr. Green
Аз му пускам бебешките филмчета/от форума си ги записах/ и му отвличам вниманието Mr. Green
Ако не пробваи с детски песнички! Peace
Не е важно да са по-шумни от него, а да го карат да се заслуша!

Не е хубаво много да викат, защото ще преграхнат като запалянковци след мач smile3514

# 8
  • София
  • Мнения: 1 230
И ние пищим и то от месец насам. Една сутрин се събуди и пробва, оттогава пищи, понякога повече, понякога по-малко. Веднъж е от радост, друг път за внимание, трети от нерви. Всичките й писъци са различни. И аз понякога пищя с нея. У нас е малка лудница. Едно е сигурно, с лявото ухо вече чувам по-слабо Wink

# 9
  • Мнения: 4 362
Поне пищи ,напищява се и спира,при нас е нямало този период ами по точно това което прави малката е постоянно да повтаря "ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ" без да спира  Thinking

# 10
  • Банкя
  • Мнения: 40
И ние имахме такъв период и на моменти все още си го имаме! smile3514 smile3521 newsm53Обаче,колкото и да е странно спира като почна или да му пея или и аз да крещя като него и му става интересно и спира!Друго което ни помага е като почна да му подскачам или да го гушна и да танцуваме! newsm44 newsm68 smile3532Пробвай!УСПЕХ!!! newsm10  love001  love001  love001

Няма лек, какъв лек, тиксо на устата ли Laughing ... Въоръжи се с търпение, ако искаш си сложи слушалки на ушите и слушай музика, ще отмине този период.
Крис пищи, но явно не толкова, че да ме дразни. Той като писка, му отвръщам и така пищим двамата 5 минути, той се хили и после започва да се занимава с нещо друго. Явно търси контакт с теб, ако му отвръщаш, по-бързо ще спре.

При нас също се успокоява като започна да пея ,но когато и се скарам или крещя започва повече да плаче ,бих препоръчала като му пееш изведнаж да казваш ниакоя думичка от песента много помага

Общи условия

Активация на акаунт