Уред за прически с топъл въздух

  • 1 415
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Някой може ли да ми препоръча някаква марка и модел на уред за прически с топъл въздух? Искам да има и различни приставки, най-вече за обем, защото косата ми е с много тънък косъм и вечно ми стои сплескана CryА разни пяна и лакове за коса избягвам, защото и без друго бързо ми се омазнява....Освен това колко вата е добре да бъде?Повечето, които гледах са около 1000, но това не е ли малко?Четох отзиви за тази на Ровента, която рекламират по ТВ, но май няма много доволни. А всички ли са с въртяща се четка или не?Моля ви да споделите ако ползвате такъв уред и какви са ви впечатленията  bouquet

# 1
  • Поморие
  • Мнения: 162
Аз ползвам LISSIMA  НА ROWENTA-ТОВА Е СЕШОАР ЗА ИЗПРАВЯНЕ И ОБЕМ  И СЪМ МН. ДОВОЛНА-струва около 80лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 918
Ползвам от време на време такъв уред- сешоар с четка, но не въртяща.
На Филипс е - доволна съм - непомня цената - купувала съм го преди 6-7 год. Има 3 четки с различна големина.

Нещо подобно:

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 08:51 от denis_d

# 3
  • Мнения: 4 053
май ще върши работа Thinking
виждала съм такива,като показаното от denis_d в Хит и бяха около 20 лв(куча малка)
ама можеш да пробваш с нещо по евтино и ако си заслужава да си купиш по добро Wink

# 4
  • Мнения: 3 211
Вчера гледах рекламата на този уред и ми изглеждаше супер, но не знам дали някой го е ползвал:

http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=380

# 5
  • Мнения: 882
Аз също много съм се навила да си купя тази четка. Съмнявам обаче дали тази е оригиналната, която рекламират навън или е някакъв китайски боклук.

Общи условия

Активация на акаунт