imynna sistema

  • 2 765
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
az iskam da vi popitam kakvo piete za podsilvane na imynnata sistema? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 243
Герикапс + Витамин Б 6 и Б 12

# 2
  • Мнения: 2 386
Respivax,Cefatox,Изопринозин.

# 3
  • Мнения: 177
Сока на един изцеден лимон, гореща вода и мед(количеството е по желание)_ витаминна бомба Simple Smile
Освен това, пресни плодове и зеленчуци. по_добри доставчици на витамини от тях няма.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Закалителни процедури + правилно хранене, включващо много пресни плодове и зеленчуци.
Другото е само спонсориране на фармацевтичната индустрия.

# 5
  • Мнения: 745
Аз пия Калций+ Вит С  Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Много плодове и зеленчуци,а също и чай с мед и лимон.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 817
Ям люто /защото по принцип не ям много  Wink/

# 8
  • Мнения: 66
mojebi nai razymnia variant si ostava klasikata-med i limon.shte vzema da probvam,4e mi omruzna vseki virys vse pri men Sick

# 9
  • Мнения: 1 428
Аз пия Олисалвин от акула и комбинирани витамини на Мерц.

# 10
  • Мнения: 311
Аз пия Цитросепт от 1 месец.Ако щете вярвайте,но синузита който ме мъчеше 3 години поред,изчезна.Забравих какво е запушен нос,а доскоро не можех да дишам през него.Сега ще направя пауза от 1 месец,защото шишенцето свърши,а е 15лв,но после пак почвам,че все съм с ангини.

# 11
  • Мнения: 2 386
Аз пия Цитросепт от 1 месец.Ако щете вярвайте,но синузита който ме мъчеше 3 години поред,изчезна.Забравих какво е запушен нос,а доскоро не можех да дишам през него.Сега ще направя пауза от 1 месец,защото шишенцето свърши,а е 15лв,но после пак почвам,че все съм с ангини.

Ама много гадно на вкус... Sick

# 12
  • Мнения: 5 539
Аз пия Цитросепт от 1 месец.Ако щете вярвайте,но синузита който ме мъчеше 3 години поред,изчезна.Забравих какво е запушен нос,а доскоро не можех да дишам през него.Сега ще направя пауза от 1 месец,защото шишенцето свърши,а е 15лв,но после пак почвам,че все съм с ангини.
Вземи си направо 50 мл., ще ти излезе най-изгодно. Аз го купувам върху 35 лева.
Трябва и аз да направя пак един курс Цитросепт, но като се сетя колко е горчив и ми се отщява Embarassed

# 13
# 14
  • Мнения: 99
Цитросепт Peace Когато усещам, че се разболявам започвам да го пия по 3 пъти на ден и резултата е мигновен. Дори ми се е случвало да се лекувам само с него и неочаквано бързо съм се оправяла. А в момента го пия профилактично само сутрин на гладно по 15 капки в 200мл вода.

Общи условия

Активация на акаунт