Резултатите от изследване за рубеола

  • 1 030
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте! Simple Smile

Решихме да започнем да планираме бъдещия член на нашето семейство с моята половинка и по тази причина си направих някои излседвания преди това. Направих си за токсоплазмоза и за рубеола. За съжаление съм на лекар чак другата седмица и искам да ви помоля за малко помощ при разчитане на резултатите.Simple Smile

За рубеолата са: IgM, IgG : (+) положит., 60 iu/ml
Токсоплазмоза: IgG elisa : (-)отриц.

Доколкото четох от старите теми - нямам имунитет към токсоплазмозата, а имам към рубеолата. Но не разбирам как да тълкувам IgM? Притеснява ме, защото знам, че би трябвало да е отрицателно или...?

Толкова искам всичко да е наред и да започнем с бебешравенето този месец. Hug

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравей, на мен ми правиха тези изследвания преди 2 месеца когато направих спонтанен. В момента не са при мен резултатите и не мога да ти кажа със сигурност но зна, че едното за, преказано заполяване а другото е дали в момента го караш. Щом е положителен значе си го прекарала и имаш имунитет към него. Аз в понеделник ще се прибирам и ще мога да ти кажа точно какви са резултатите ми но мисля, че са ти добри  Peace

# 2
Благодаря, Мегита Hug
За съжаление днес се обадих на гинеколожката ми и и казах резултатите по телефона. Тя каза, че иска да ги види, но ако е положително IgM значи скоро съм имала контакт с някой болен от рубеола и трябва да изчакаме.  Cry Пък аз за никой болен не знам....
Ще си направя и на друго място изследванията и то още днес, защото ме съмняват тези. Пък не искам да чакам и да си изпусна тази овулация.....

Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми от тук нататък. Hug Hug Hug

И да имаш скоро едно (а защо не и повече ) сладко бебче....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт