Новородено с гърбав нос - възможно ли е?

  • 5 924
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Вчера ходих на 3Д да видя как изглежда беба и какво да ви кажа.. с огромен ГЪРБАВ нос!

Моя любим и той е с доста гърбав нос, но все си мислех, че всички бебета имат малки (е, може би посплескани), чипи нослета.  За пръв път виждам такова нещо, даже днес търсих онлайн за нещо подобно, но не намерих. 

На лекар съм чак на 21 Декември да питам лекаря възможно ли е, но направо съм в ужас! Моля ви не ме се смейте, просто съм много разочарована.

И не, не е грешка, и на филмчето, и на снимките (всичките) се вижда добре оформена гърбица.  Възможно ли е да е нещо друго, или да свиквам с мисълта Sad

# 1
  • Мнения: 1 860
 Май, ще се наложи да свикнеш с мисълта. Tired

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Много важно! Нали е живо и здраво!
Като се роди ще забравиш за носа и ще ти се струва най-хубавото, най-сладкото бебе на света!
Пък и бебо като порасне и не си харесва носа, винаги може да го оперира.

П.п Имам позната чието бебе с роди с много увреждания, сигурна съм че ни се молила от сърце за бебе с гърбав нос, но живо и здраво!

# 3
  • Мнения: 5 183
Стига де. Недей така. Детенцето ти още не се е родило, а ти ве4е кусури взе да му намираш ooooh! Успокой се, наслаждавай се на бремеността си, роди си бебка и ще видиш, 4е тя ще е НАЙ-КРАСИВОТО бебе, което някога си познавала! ГАРАНЦИЯ!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Стига, бе, голяма работа, важното е да ти е живо и здраво. Толкова хора познавам с гърбави носове, които са много чаровни.

# 5
  • Мнения: 2 818
Моята племенница се роди с изкривен на една страна нос, но после й се оправи. Знам, че случая не е същия,но... Дори да се роди с такъв, после той може да се промени.... Алина като се роди беше пълно копие на баща си, сега прилича много на мен....

# 6
  • Мнения: 5 391
И на мен на 4Д ми се беше привидял накрая някакъв голям нос, честно.Ама ехографският с реалният образ нямат нищо общо, спокойно Hug

# 7
  • Мнения: 6 461
Стига де.То бебче не се е родило още ти  вече го оправи....
Недей така. Да е живо и здраво  .
Може и да не се роди изобщо с такъв нос....до като не си го видяла пред теб в ръцете ти..........

# 8
  • Мнения: 2 015
Аз имах една приятелка, чийто мъж е с гърбав нос.Когато забременя му вика:"Ох, дано да не е с твоя крив нос и с твоите щръкнали уши!", а аз я попитах само:"А ти защо го Обичаш този човек?Каквото и да е детето и него ще Обичаш както баща му с гърбавия нос и щръкналите уши!"

# 9
  • Мнения: 1 064
Докато бях в АГ-то ми обясниха, че всички бебета се раждат с чипи нослета...това било свързано със кърменето или по-точно със сукането на бебето...в последствие се променяли...доколко е вярно обаче - незнам...
Да ти е жива и здрава рожбата, това е най - важното! Praynig
Леко добременяване и безпроблемно раждане! Peace

# 10
  • Мнения: 393
    Сигурна съм,че ще си обожаваш детенцето независимо с какъв нос е.И аз си мислех,че всички бебчета са с чипи нослета,но докато бях в родилното на другия ден след мен роди момичето с което бяхме в една стая и честно да ти кажа никога не бях виждала бебе с толкова голям нос.Но майката през цялото време повтаряше,че това е "на мама принцесата,хубавицата".Сега като ги срещам детето наистина е с голямо носле,но пък е хубава,стройна госпожица.Така че не му намирай кусури отсега,всички деца са сладки,а пък твоето "гардже"  ще ти се вижда най-хубавото. Grinning

# 11
  • до канала
  • Мнения: 518
когато отидох на 3 -измерен на записа се виждаше че бебето е без нос на всички снвимки мъжът ми изпадна в ужас а аз предположих че е в сянка .е роди се и си има нос

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Важно е да е живо и здраво пък носа след време може да се коригира Peace Мооят син имаше една черта горе над нослето като се роди, после изчезна, беше с чипо носле, вече не е! baby_neutral

# 13
  • София
  • Мнения: 3 804
Най-важното е да е живо и здраво,а голяма работа носа като му е малко гърбав,то това ще му е чара Wink.
Мъжа ми е с гърбав,но на мен си ми харесва.

# 14
  • в Низината
  • Мнения: 705
[Много важно! Нали е живо и здраво!

Общи условия

Активация на акаунт