Бледо розово течение след цикъл.

  • 33 070
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 119
От около 4 дни имам някакво розово течение и то по-скоро се вижда след като пишкам и се избърша.Или пък го откривам на ежедневната си превръзка като  слузесто  розово течение.Това стана непосредствено след като ми свърши цикъла.Предния месец бях ходила на геникологичен преглед и всичко уж си беше наред,взеха ми и секрет и ми откриха някаква бактерия ,която трябва да лекувам с Полижинакс.Притеснявам се сега това розово течение какво е и още не съм започнала лечението с Полижинакса .Въпроса ми е на някой случвало ли му се е подобно нещо?

# 1
Ами може да си в овулация,и яйчника,който овулира да прокърви.Това е един от вариантите. newsm78При мен се е случвало.Точно след цикъл.Но най-добре отиди да те види лекар ако не спре.Не започвай ПОЛИЖИНАКСА преди да установиш причината.

# 2
  • Мнения: 875
на мен също се е случвало. според мен имаш обикновено течение, а розовият цвят идва от скорошния ти цикъл (все още не си се изчистила напълно). до няколко дни трябва да изчезне. ако не, нищо не ти пречи да идеш на един преглед.

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
На мен ми се случва вече 6 месеца и днес най-после се престраших и ще отида на лекар. Надявам се всичко да е наред!!! Sick

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
На мен пък ми се случва точно преди цикъл и док.каза че било проблем със жълтото тяло/хормонален/.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 119
Момичета ,благодаря ви за отговорите.Ще поизчакам още малко и ще трябва да се ходи на преглед.От вчера ми тече кафеникаво ,както си е нормално (поне при мен е така) след цикъл.
gergi ,пиши моля те ,какво ти е казал док след прегледа.Стискам палци всичко да е наред при теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт