С какво ви дразнят най-много съпрузите ви?

  • 3 523
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Кое нещо най-много ви дразни във вашите мили съпрузи?Аз примерно отка4ам като запо4не да си марда палеца на крака... ooooh!Незнам защо но все едно ми вади нерви4ките с памук #2gunfireДобре 4е ме разбира само като го погледна... Twisted EvilИ спира на секундата!Много го оби4ам,но за това нещо.... немога да намеря сили да го преодолея! #Cussing outПо-силно е от мен CloseА вие,нервирате ли се за неща за които не си струва?Или само мен ме гони параноята newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Моят съпруг не е нервен,но има навика ,като седне за по продължително време да трепери с двата си крака.Направо полудявам,като го прави.в началото мислех,че е болест,но вече не.

# 2
  • Мнения: 6 167
с нищо.

# 3
  • Мнения: 4 053
дразни ме като си зареже чорапите там където ги е сабул,а това е където му падне Crossing Arms

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Излиза от банята и оставя хавлията където му попадне!Същото важи и за дрехите и  това,че не мога от него да се вредя за компа! #2gunfire

# 5
  • Ruse
  • Мнения: 390
ми и моя има същия лош навик като мъжа на марианасот-като седне някъде и запо4ва едно поклащане и полюшкване на тези крака Sick-без нерви ме остава

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
дразни ме факта че е безкрайно разхвълян човек - хърля, събува, съблича, оставя всичко, където и както завари, но това си го знам и затова се ожених за него, не можах да го превъзпитам кой знае колко в това отношение, но нали трябва да има нещо, което да ме дразни, така или иначе си го обичам и с недостатъците

# 7
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Дразни ме че като седне на компа не се сеща да ми обърне внимание Cry,за другото-изтърпява се  Peace.

# 8
  • Мнения: 1 761
С нищо не ме дразни.

# 9
  • Мнения: X
С това, че е безбожно разхвърлян  smile3515, направо ме влудява!  И с това, че хърка, с тази разлика, че последното не зависи от него, докато за разхвърляността би могъл да  направи нещо Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 883
Не затваря вратите и не гаси лампите, като папагал повтарям всеки ден да го прави, бележки бях залепила, но нямаше ефект.

# 11
  • Мнения: 5 468
Като почне да спори с мен Sick, просто откачам... Няма си работа и айде сега, малко да поспорим.

# 12
  • Мнения: 4 668
Много говори по GSM-а , просто все му е на ухото  Sad още преди да помисли има ли смисъл да се обажда и вече е набрал ... лично на мен понякога ми звъни и по 20 пъти на ден , направо ми скъсва нервите  Sick
А , също така непрекъснато забравя къде е сложил разни неща , просто изчезват ... и се почва едно търсене ... не ти е работа !

# 13
  • Мнения: 1 370
С това, че е прекалено студен и мълчалив, вечер винаги чете преди лягане, а знае, че аз не мога да заспя на светлина, ама аз съм си го избрала и си го обичам Wink

# 14
  • Мнения: 295
Май повечето мъже са разпиляни (според нас жените), а според тях си имат своя си мъжка представа за порядък. и мъжът ми е от разхвърляните, но свекърът ми го надминава. Надявам се поне синът ми да е по-прибран...

Общи условия

Активация на акаунт