искам да попитам:намиратели време да се разкрасите?

  • 1 825
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
На мен почти не ми остава време да се гримирам,да си направия прическа,но пък съпругат ми ми казва,че имам естествена красота и не се нуждая от грим.Вашите сапрузи на какво мнение са?

# 1
  • Мнения: 8 505
Аз не се гримирам.Изобщо.Радвам се,че мъжът ми също не гаресва грима.Иначе ми остава време да се поглезя Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 167
Да,имам време за разкрасяване ( сигурно, защото нямам бебе).
Гримирам се леко ( пудра, спирала, руж, глосс) , не отнема много време.
Аз съм естествено красива ( както казваше татко Wink) и затова нямам нужда от 3 пласта грим по себе си.
Повече време ми отнемат космите.  Confused
И малко съжалявам, че съпруга ми понякога е свидетел на моето обезкосмяване ( не интимното, де)
Това не е редно, но какво да правя. Муза ми идва по най-невероятни часове. А и сме почти все заедно. Няма как да не извадя пинсцетата или епилатора в един момент.

Иначе съпругът ми е много земен и спокоен, няма някакви особени изисквания.
Е, сигурно има де, но като поотслабна със сигурност ще вдигна и аз доста летвата  Wink

# 3
  • Мнения: 2 677
И аз не се гримирам. Мъжът ми си ме харесва така. Но иначе винаги намирам време редовно да ходя на козметик!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 593
Аааа,намирам време,все още ми пука как изглеждам EmbarassedИ на фризьор си ходя,и косата си пооправям преди да излезна...От време навреме се наплесквам с някоя готова маска(да плаша децата Laughing),а иначе навънка без червило,молив и спирала не излизам!

# 5
  • Мнения: 8 917
Когато искам - намирам време Peace

# 6
  • Мнения: 26
За моята коса се грижи свекърва ми,защото тя е професионален фризьор.

# 7
  • Мнения: 114
 О , това е" болната " ми тема .Освен мъжа ми (вечер) , сигурно почти никой не ме е виждал без грим .Просто съм маниячка на тази тема - първата ми работа сутрин още докато си пия кафето  е да се гримирам оттам насетне домашните задължения и прочее...Не знам навик ли е  що е - но без грим се чувствам някак си....гола Embarassed.Понякога ме е яд на мен си за тоя ми навик и си мисля  - "утре и без това съм в къщи - никакъв грим "обаче  сутринта пак съм с боичките в ръце Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 3 334
намирам време винаги Peace

# 9
  • Мнения: 2 152
Аз намирам време, дори и 5 минутки си е все нещо. Днес 5 минути - епилирам единия крак, утре другия JoyТака всеки ден по малко се разкрасявам. Така и аз самата се чувствам по-добре и съм по-привлекателна за околните Grinning

# 10
  • Мнения: 46 430
Когато работех нямах никакво време, сега съм още в майчинство- рисувам нокти, боядисвам си косата и какви ли не други щуротии от скука  Crazy

# 11
  • Мнения: 780
момичета недейте така Naughty
каквото и да казват мъжете ви бъдете сигурни че ще изглеждате по-добре в техните очи с малко грим
не говоря за тонове боички а просто малко спирала и моливче или нещо такова
а косата ооооооооооо тя е толкова важна Mr. Green трябва винаги да изглежда що годе добре
сега да ни си помислите че съм някаква луда на тая теме не съм обаче определено полагам някакви грижи колкото и малко време да имам  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 1 807
Намирам за всичко...
За фризьор, за козметик, за гримиране...
Съпругът ми знае, че имам нужда от обновяване, за да се чувствам по-добре.
Колкото и добре да изглеждам в неговите очи, не мога да излъжа, че фон дьо тенът не изглажда тена ми или че очите ми не са по-големи със спирала.Simple Smile
Смятам, че всяка жена трябва да отделя време за да се чувства и изглежда добре най-напред в собствените си очи.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Когато искам - намирам време Peace


И аз така,а и искам де Laughing
Цитат на: ro6ko_




link=topic=146521.msg2807317#msg2807317 date=1164899196
момичета недейте така Naughty
каквото и да казват мъжете ви бъдете сигурни че ще изглеждате по-добре в техните очи с малко грим
не говоря за тонове боички а просто малко спирала и моливче или нещо такова
а косата ооооооооооо тя е толкова важна Mr. Green трябва винаги да изглежда що годе добре
сега да ни си помислите че съм някаква луда на тая теме не съм обаче определено полагам някакви грижи колкото и малко време да имам  bouquet

Подкрепям  Peace

# 14
  • Мнения: 750
Дали намирам време...?Разбира се!Всеки ден се разкрасявам-първо заради самата мен и после защото ми е много хубаво да 4увам от хората 4е изглеждам добре Simple SmileВинаги намирам време за себе си...ако спра да намирам време да се грижа за външният си вид то зна4и...4е не съм аз! 

Общи условия

Активация на акаунт