Какво мислите за извънбрачните връзки.Защо се появяват и одобрявате ли ги?

  • 5 455
  • 82
  •   1
Отговори
# 1
Предполагам, че всички ще отговорят против. Но на днешно време имали някой който не е ?????

# 2
Мисля ,че все още има верни съпруги и съпрузи.

# 3
  • Мнения: 1 475
аз съм твърдо против! Naughty
Защо се появяват?- появяват се когато нещо вътре във взаимоотношенията на двойката куца!
А и не само тогава познавам едно такова семейство на  което всичко си е на мястото, но хората цял живот са си имали извънбрачни връзки и двете им големи дъщери знаят за това! Едната им дъщеря общо взето е отвратена от това и не следва техния модел, другата  е взела по-всичко най- от родителите си в тази насока! Но въпреки всички тези изневери тези хора са заедно вече 30г и се обичат повече отвсякога и на празници винаги са заедно! Аз лично това не го приемам, но е факт! Thinking

# 4
  Twisted Evil къде са тези хара????????????????

# 5
Това е изумително,но те така го разбират.Аз не мога да си представя ,че ще приема такова нещо.Всеки е различен.

# 6
marsiana - та в това семейство цари голямо лицемерие, но щом са избрали този начин на живат да са живи и здрави.

# 7
  • Мнения: 6 167
имам приятелка, чиито родители са точно от този тип - винаги са имали флиртове по време на брака - къде скрито, къде не толкова.  и винаги са оставали заедно.
и приятелката ми знае, че леля Х от службата на татко, 
не е била никаква леля, ами си е имала вр-ка с баща й.

семейството е сплотено. хората са вече над 60 годишни.
в никакъв случай не мога да ги нарека лицемери, защото сигурно между тях има иделна яснота.
останали са заедно, заради дъщеря си, заради някаква обич, която има между тях заради изминатия път и тн. сега са възрастни и гледат един за друг.
факт е, че след над 30 годишен брак са заедно и се радват на внук.

аз какво мисля - ами.. не , не приемам изневерите.

# 8
моето мнение за изневярата е, че е неуважение към човека до теб.

# 9
  • Мнения: 8 917
Мисля, че най-добре е всеки да си гледа в неговото канче - това е мнението ми за извънбрачните връзки. Всяко следствие си има причина, а причината я знаят САМО двама души. Кой какво прави си е за него.

# 10
  • София
  • Мнения: 167
За мен изневярата е предателство! Naughty
Според мен ако двама души са един за друг, би трябвало любовта им с годините да расте, а връзката им да става все по-силна!
Може да е наивно от моя страна, но вярвам , че има такива връзки и бракове - без изневери.
А причини за изневяра винаги могат да се намерят и те могат да са всякакви, стига човек да иска да изневери! Confused

# 11
  • Мнения: 2 622
Мисля, че най-добре е всеки да си гледа в неговото канче - това е мнението ми за извънбрачните връзки. Всяко следствие си има причина, а причината я знаят САМО двама души. Кой какво прави си е за него.

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мисля, че най-добре е всеки да си гледа в неговото канче - това е мнението ми за извънбрачните връзки. Всяко следствие си има причина, а причината я знаят САМО двама души. Кой какво прави си е за него.
Взе ми го от устата Peace

# 13
  • Мнения: 4 053
За мен изневярата е предателство! Naughty
Според мен ако двама души са един за друг, би трябвало любовта им с годините да расте, а връзката им да става все по-силна!
Може да е наивно от моя страна, но вярвам , че има такива връзки и бракове - без изневери.
А причини за изневяра винаги могат да се намерят и те могат да са всякакви, стига човек да иска да изневери! Confused

така е и за мен Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Много любима тема в този подфорум Simple Smile

Има хиляди причини за извънбрачни връзки. Не разбирам какво значи 'дали го одобрявам'? Не се приемам за съдник на обществото и не гледам в чужди 'канчета'. Ако става въпрос за мен самата - най-важно смятам е да не живея живота си в лъжа и лицемерие и към това се стремя... и са ми изневерявали и съм изневерявала това на което съм държала е да казвам и чувам истината нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт