Защо така??

  • 1 297
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 335
Моля за мнение и съвет. С приятеля ми искаме бебе, но умишлено пропуснахме деня с ову този месец.  Кексахме деня след отчетена ову (което си е възможен ден за зачеване, зная  Embarassed...). На 7 и 8 ден от тогава получих болки ниско долу, после гърдите ми станаха болезнени, гадеше ми се на няколко пъти. Реших, че са ПМС,каквито обаче не съм имала досега  newsm78, но нали за всяко нещо си има първи път. на 8 ден изкарах малък съсирек. болките спряха на следващия ден. Гърдите още ме болят на допир. Правих два различни теста за бременност в понеделник и вторник- отрицателни. До момента нито бебе, нито цикъл ... Дали да се плаша се чудя ...  Rolling Eyes
Ще съм благодарна за всякакви отзиви   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 35 814
Дай повече информация:
- колко дълъг /средно/ е МЦ при теб
- дата на последната М
- как засече О.
- на кой ден от МЦ кексихте
- на кой ден от МЦ прави тест за бременност
- дата на предполагаема / предстояща/ М.

# 2
  • Мнения: 434
Здравей arcana,

Най-добре според мен е да идеш да те види гинеколог. Тъй като така или иначе не ти идва трябва да решиш този проблем, да видиш какво става или какво е станало. Има ли плод или няма newsm78. Ако е имало и е изпаднал изчистила ли си се newsm78. И куп въпроси. Не искам да те обнадеждавам, но аз като бях бременна (за нещастие вече не съм #2gunfire, но това е описано в друга тема), на 5ти и 15ти ден от закъснение правих тестове и двата  EFNотрицателни, на 20ти на лекар бременна preggo.
Отиди да те прегледа той/тя може да каже най-добре.
И чакаме инфо.. Стискам палци ако не прекрасната новина, то всичко да е наред и да не ти се налага да чакаш с опитите  bouquet.

# 3
  • Мнения: 1 335
- цикъл 25 дни (бях на противозачатъчни. в месеците почивка 28 дни)
- последна М на 30.10
- Ову засичам с тестове (на 13 ден от МЦ)
- на 14 ден кексихме
- на 30 и 31 ден правих тестове
- предполагаемата М трябваше да е в неделя, на 26.11
Благодаря

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Теста за овулация показва, че предстои поне на моите така пишеше от 24 до 36 или 48 часа не помня точно настъпва ову след положителен тест.
На лекар по добре отиди и му обясни за закъснението и съсирека, да си наясно.
Стискам палци да няма нещо тревожно.

# 5
  • Мнения: 2 825
Рано е още за лекар. Изчакай още 1 седмица и, ако все още не ти е дошло и тестовете са отрицателни, тогава върви на лекар. Пробвай да направиш още някой тест с първа урина.

# 6
  • Мнения: 2 120
Направи кръвен тест ,за да разбереш по-рано.

# 7
  • Мнения: 1 335
Благодаря за отговорите, момичета!
Правих още един тест сутринта - мноооого бледа втора черта .... Гинекологът ми е в отпуск до 11-ти, записах си час, но понеделник мисля да направя кръвен тест

# 8
  • Мнения: 701
arcana ,стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш! Hug Praynig

# 9
  • Мнения: 9 990
Реално, според това, което описваш-секс сте правили точно на овулация... PeaceХоди на лекар смело-със 5-6-7 днесвно закъснение се вижда на вагинален ехограф има ли бременност.Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 35 814
Дано да е станало.  Wink
Кръвният тест ще покаже най-добре и най-рано.
Стискам палци  Grinning

# 11
  • Мнения: 565
arcana ,стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш! Hug Praynig
newsm10  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт