Да ви попитам... *Б*

  • 5 456
  • 19
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте!
Не съм писала тук до сега, но искам да ви попитам кога трябва да отида на лекар при бременност? Днес след 6 дневно закъснение си правих тест и е положителен! Пожелавам го от все сърце на всички пишещи тук момичета! Много съм щастлива!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Честито Grinning
аз, когато отидох след закъснение от 1 седмица нищо не можа да се види на видеозона. По-добре отиди след 10-тина дена.

# 2
  • Мнения: 3 154
първо ЧЕСТИТО! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
А по въпроса: ако отидеш 5 седмици след последната ти менструация може да се види и плодното сакче и сърчицето. (така пише в дебелите книги). Та изчакай още мъничко.
И пак честито на най-новата бъдеща мама!

# 3
  • Мнения: 5 246
Честито!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!

А относно това кога да отидеш на лекар -изчакай още 4-5 дена  Sign Exclamation

# 4
  • Мнения: 7 716
Честито, ако изчакаш още няколко дни ще се види по-добре.

# 5
Честито и от мен! Аз отидох след 10-дневно закъснение и се видя само една малка точица! Grinning Но можеш да идеш поне за твое успокоение. Успех!

# 6
  • Мнения: 2 494
Честита бременност, лека и безпроблемна да е!  preggo В началото на другата седмица е вече достатъчно, мисля, за да се види плодното сакче и да те регистрират. Радвам се че пишеш тук, това е първия постинг за днес, който чета и съм много щастлива че денят ми започна така!!!!! newsm10

# 7
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честита бременност, лека и безпроблемна!

# 8
  • Мнения: 4 358
Ехааа, честито  Grinning
Ако нямаш оплаквания (пожелавам ти да нямаш), отиди след десетия ден закъснение.
Чакаме хубави новини  Grinning

# 9
Честито и от мен!!! #Milti
Много се радвам само хубави новини тази седмица , дано до края е така. Joy
Честито и леко бременеене. preggo

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честито и от мен Simple Smile

Моят тест също излезе положителен и мисля да отида на дофтор на 10тия ден от закъснението.

Радвам се, че отбора за септември се увеличава Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 612
Честито Didorani!!!!
Лека и безпроблемна бременност!
Днес чета само хубави новини, хайде дано провлачите крак!

Аз си мисля, че може би към средата на другата седмица вече ще може да се види на видеозон. Така, че смело отивай при личната лекарка и вземай талонче за гинеколог!!!

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Честито Didorani !  Grinning
Лека и безаварийна бременост ти желая !

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито и от мен! Голям е отборът на септемврийските мами! Увеличавате се лавинообразно! Лека и безпроблемна бременност!

# 14
  • Мнения: 2 494
Цитат на: lea
Честито и от мен! Голям е отборът на септемврийските мами! Увеличавате се лавинообразно! Лека и безпроблемна бременност!


Леа, мила ние явно сме от октомврийските, имай надежда , дано скоро се потупваме по коремчетата!!!!!А септемврийските и всички други ще ни дават съветчета-хи хи хи супер! People Angel

Имам едно въпросче, гледах, че мамите се срещат, а ние организираме ли си срещи?!
 bigdance2 cheers  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт