за тютюнопушенето анкетка

  • 2 895
  • 113
  •   1
Отговори

Анкета

проучване за тютюнопушенето и форумските мами

Опции:

  • София
  • Мнения: 1 877
та това е проучването, целта е да разбера мнението на мамите български (поне от разписващите се тук) относно пушенето.  благодаря на участващите предварително за гласа им bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 1 666
Аз съм пушила, и то редовно, 5  години, но ги отказах доста преди да забременея (в смисъл, че няма връзка със забременяването ми).

# 3
  • Мнения: 1 284
и аз си пуша

# 4
  • София
  • Мнения: 276
Моят отговор го няма - Спрях, поради бременността и в продължение на 3 години не пуших. След това пуших около 1 месец и ги спрях отново. Без цигарите ми е по - добре.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Пуша.
През бременността не пушех и не кърмя.  Wink

# 6
  • Мнения: 663
Не пуша Naughty

# 7
  • Мнения: 899
Пуша, но мама не съм.

# 8
  • Мнения: 3 743
Не пуша Naughty

# 9
  • Мнения: 920
Доста често се пускат такива анкетки и не знам каква им е целта.
Само 1 мама си беше признала - Знам, че не е хубаво, ама искам да видя дали има и други като мен.
Ми отрицателно ми е мнението. Не знам някоя мама да има положително. Да смята, че е полезно.

Пуша.
И аз като Марк Твен - Няма нищо по-лесно от това да откажеш цигарите. Аз лично съм ги отказвал над 20 пъти.

# 10
  • Мнения: 237
Не пуша , през януари ще станат 5 години . Пушех повече от кутия на ден и само аз си знам , колко трудно успях да ги спра , но сега въобще не ми липсват.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Пуша, но мама не съм.
същата съм и аз...

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ пуша и никога не съм.
Мен пък ме интересува, колко са кат' мен ?  Flutter

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не пуша.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не пуша Naughty
Преди пушех, но ги спрях преди да забременея, но нямаше такъв отговор за да отговоря с него!  Whistling Засега още не съм пропушила и се надявам да не пропуша ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт