Какво работите и какво е работното Ви време

  • 7 204
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
Кажете каква е професията Ви,обичате ли си работата и с какво работно време сте? Аз работя в една фирма като секретарка, а работното ми време горе-долу 8-9часа.Обичам си работата,но е малко скучно понякога! Thinking                           

# 1
  • Мнения: 852
  bouquet   Обичате ли си работата,каква е тя и какво е работното Ви време?Аз работя като секретарка в една фирма,много си обичам работата нищо,че понякога е доста скучна!А що се отнася до работното ми време,е то е горе-долу 8-9 часа! Thinking

# 2
  • Мнения: 6 164
И аз бях секретарка на 4 шефа, луда ставах, всеки с претенциите си, но пък и им бях любимка. Тежеше ми еднообразието, както при теб. 9-часов работен ден, понякога и уикендите работех, защото вършех още 10 несекретарски работи. Сега съм майчинство - 24/7. Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 221
Логопед на свободна практика.Работя не повече от 4 часа, за сега ми е достатъчен дохода при това работно време.

# 4
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Офис мениджър....разбирай всичко, което има да се върши, съчетано в задълженията на един човек Wink...от 8,30 до 17,30ч.

# 5
  • Мнения: 179
  Фактурист - счетоводител.Всичко свързано със доставка на стоки, продажби,складове,ревизии,контакти с клиенти......Работно време 9.00-17.30.
Да, харесвам си работата и я върша с удоволствие.

# 6
  • Мнения: 1 475
административен асистент, работно време от 9.30 -18.00ч.

# 7
  • Мнения: 1 416
Журналист съм и нямам работно време. Обичам си професията...  Peace

# 8
  • Мнения: 189
Счетоводител, личен състав, ТРЗ... въобще 3 в 1, а понякога и повече.  Раб.време  8-16:30 и нямам проблеми с излизането и ровенето в инет и ми харесва да.... Но и на мен понякога ми доскучава  Laughing

# 9
  • Мнения: 745
И аз съм в отбора на секретарките  Laughing Laughing Laughing
Работното ми време е 8.30 - 17.00ч, лятото 10.00 - 19.30ч

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
в аптека-фармацевт,харесвам си работата.През седмицата съм на 6 часа,а 2 пъти месечно работя и Събота и Неделя по 12 часа.

# 11
  • Мнения: 1 959
Работя като секретарка във фирмата на мъжа ми нямам определено точно време като ми се работи работя.Сега от 1.1.07 започвам още една работа :преводач в болницата ,но това е когато имат нужда от преводач ох нямам търпение

# 12
  • Мнения: 1 364
Да, харесвам си работата! Работя в гимназия, като секретарка.
Работното ми време е супер от 8 ч до  16.30 ч.

# 13
  • Мнения: 998
Да, харесвам си работата! Работя в гимназия, като секретарка.
Работното ми време е супер от 8 ч до  16.30 ч.

Завиждам ти!! Laughing

Работното ми време е от 9 до 17.30, но рядко си тръгвам преди 20.00 ч.
Не ме питайте какви схеми правя за да ми вземе някой детето от градина, чудя се другите майки какво работят, та ги взимат в 16.30!

# 14
  • Мнения: 929
Работех в ресторант като сервитьорка. Работното време беше на смени - I-ва от 9-17ч, II-ра от 17:00 докато си тръгнат клиентите(което не беше особенно готино щот сме си тръгвали и в 3ч сутринта) и междинна от 9ч сутринта до 17ч, два часа почивка и от 19ч до края(много кофти смяна) и почивахме само в неделя.

Общи условия

Активация на акаунт