Мами споделете!

  • 476
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 156
Здравейте ! Мами споделете опита си за захранването но моя случаи е следния-от самото начало се кърмим и дохранваме с АМ(защото имам малко кърма)но така вече 6 месеца и половина .Вече сме заместили обедното  хранене с пюре (редуваме с месо или зеленчуково дори и  жалтък опитахме).Исками се да продължа да кърмя въпреки малкото кърма та ако има някои в моята ситуация моля споделете опит как да продължа като трябва скоро да добавим в менюто и попара и каша ?Трябва ли да заместя друго хранене  и кое за да мога и да продължа да кърмя(по скоро ме е страх че при следваща замяна на хранене може би кърмата ми съвсем ще намалее)Малко объркано се получи моля споделете опит ако има някои с подобна ситуация на хранене.

# 1
  • Мнения: 5 401
Аз още не съм захранила, а и не мисля да замествам цяло хранене с немлечна храна. Изцяло се кърмим. Това, което и другите момичета сигурно ще кажат е, че колкото по-често слагаш бебето на гърда, толкова повече кърма ще си имаш и ще забравиш болната фраза "кърмата не ми стига". Аз съм живо доказателство, поне за тези, които ме познават, че кърма винаги ще има когато мама прави всичко възможно.   bouquet

Ако съм звучала назидателно, хич не съм искала, честно!  Embarassed

# 2
  • Мнения: 15
I az shte sledq tazi tema, zashtoto sam na sashtoto polojenie - dohranvam s AM.

Beba, ne moga da ti pomogna zashtoto moeto momchentze oshte e samo na plodovo pure. No i az mislq maksimalno da otloja zamestvaneto na mlechno hranene iztcialo s pure.

# 3
  • Мнения: 277
Аз още не съм захранила, а и не мисля да замествам цяло хранене с немлечна храна. Изцяло се кърмим. Това, което и другите момичета сигурно ще кажат е, че колкото по-често слагаш бебето на гърда, толкова повече кърма ще си имаш и ще забравиш болната фраза "кърмата не ми стига". Аз съм живо доказателство, поне за тези, които ме познават, че кърма винаги ще има когато мама прави всичко възможно.   bouquet

Ако съм звучала назидателно, хич не съм искала, честно!  Embarassed

Понеже съм от тия, които те познават и влизам да те дам за пример.  Hug

Беба3, виждам, че рано си захранила и рано си заместила млечно хранене - нещо, струва ми се, нетипично за този подфорум, така че малко хора ще могат да се включат. От моите чисто теоретични все още знания за захранването (късното захранване!) мога само да те посъветвам да не бързаш да заместваш други млечни хранения, и сега си бая напред с материала. Кърми детето всякога, когато е гладно и после предлагай според вижданията си твърдата храна.

И аз не исках да звуча назидателно, ако се е случило.  Hug

# 4
  • Мнения: 6 461
Първо кърми детенцето и после предлагай храната с която си захранила Peace.

Общи условия

Активация на акаунт