Легло с люлеещ механизъм на 2 нива?

  • 2 631
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте мамчета!
От доста време обикалям из магазините и питам за такова легло. Става въпрос за креватче с люлеещ механизъм, а не люлка. Размерът е стандартен 60/120 или 70/140, съвсем обикновено легло и да е на 2 нива. Братовчедка ми в Плевен си купиха такова за тяхната бебка, производител е ямболска фирма. Но, тук в София не намирам подобно легло. Ако мога да получа инфо от някоя от вас, ще бъда благодарна. В противен случай, ще пазарувам от Плевен. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 164
Ami ние си купихме такова ама сме от Бургас имаги в магазина данет или напиши на търсачката детски легла там ще ти излязе всичко от къде можеш да го закупиш

# 2
  • Мнения: 164
Забравих да ти пиша ние го взехме за 345 лева но комплект с матрака + допълнително матраче за после след като се махне шкафчето + комплект за кошара спален

# 3
  • Мнения: 4 970
Имам такова - купихме от Дибо за 120лв май newsm78.Размер 120/60.Когато го купувахме преди 3-4 месеца спираха то4но този модел ,и казаха 4е ще правят някакви подобрения .Механизма на люлката може да се игнорира като се застопори кра4ето.Бях скепти4на,но го използвам понякога.Виж там PeaceИмаха и сайт.

# 4
# 5
  • Мнения: 4 428
Гледах точно такива страхотни легла, като ходих до Вис Виталис в Пловдив. Там люлеенето е, като се движи в двете посоки горната част на леглото, където е бебо, а долната с разните чекмеджета си стои неподвижна. Но струваше около 300лв

# 6
  • Мнения: X
Аз съм от Пловдив, миналата седмица ходих във Вис виталис. Има такива легла- и само креватчета с люлеещ механизъм, и комбинирани-после стават на юношеско + нощно шкафче. Направи ми впечатление, че комбинираните са турски обаче... и въобще нямаше кой знае какво зарждане. По-добре изкачай средата на дек. и тогава елате до Пловдив. Ако си от Сф при всички случаи ти е по-удобно от Плевен Simple Smile
Успех и леко раждане!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 043
Преди няколко дни видях такова в Хиполенд-а в София. Цената беше около 150 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Точна май Арбор съм разглеждала с подобна екстра.
Гледам, че имат магазин в Дианабад, тел 0898 709 218, на ул Крум Кюлявков 7.

# 9
  • Мнения: X
Ходих в магазин на Дибо, има модел само кошарка-люлка, има и "комбиниран" със шкафчета, който става на легло впоследствие.
харесаха ми, световете са много свежи  Peace
Цените ги има в сайта им.

# 10
  • Мнения: 169
Малко нахално от моя страна, но можете ли да ми издадете KNOW HOW - то на това легло- люлка? Mr. Green Ние имаме легло (старичко) и искаме да го направим люлеещо.  newsm78

# 11
  • Мнения: 5
В магазин "Дибо" има голям избор.Намира се на ъгъла на Симеон и Константин Величков.Аз купих от там 120-60 за 195 лева.Легло-люлка на 2 нива.  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: X
Благодаря ви за отговорите. Точно в Дибо и в големите магазини бяхме гледали такива легла, но правят този модел в размер 120/60, а ние искаме по- големият- 70/140. Оказа се, че ямболска фирма го прави това легло, модел "Цветелина" с 3 плътни страници и другите му екстри там, каквито ние искахме. В нета го има като обикновено легло, но от фирмата казаха,че го правят и с люлеещ механизъм. Поръчахме го от там- цената става 205лв. през фирма посредник за София разбира се. Цената на размер 120/60 е 185лв, ако някой го интересува, а модела може да видите в интернет. Съжалявам, че не мога да пусна линк.

Общи условия

Активация на акаунт