Здравейте отново настоящи мами!

  • 753
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Виждам, че сте много активни в препоръките и съветите, за което искрено много ви благодаря/ имам впредвид въпроса ми за стерилизатора/.
Пред дилемата съм и за друг въпрос относно легълцето на бебчето, какво да е? Ходих по магазините и видях най разли4ни. Засега съм се спряла със сигурност на размера да е 140/70. Но видях 4е има и тип на кошарката дали да е изцяло застопорена или да има приставка и да може да се люлее,защото видях всякакви модели. Мисля задължително да и сложим колелца дори и да няма когато я купим. Повечето са на две нива. В Щъркела например ми предлагат като предимство 4е кошарката е дълбока 93 см, достатъчна беб4о да не падне от нея когато поотрасне и вземе да се изправя и т.н. Много се чудя! А пари4ките им общо взето все са около 130-140лв.

# 1
  • Мнения: 46 436
Взехме нелюлееща се, защото не съм привърженик на дундуркането, подрусването и люлеенето за заспиване. Размер 120/60, достатъчно ще е до момента, в който ще си спи на  легло за големи Grinning  Не знам колко е дълбока, но е на две нива, купихме я за 115 лв.

# 2
  • Мнения: 3 663
Нашето е д ървено легло, 140/70, има и дъги за да става като люлка, но така и не ги сложихме, задължително с колелца, матракът има три нива Simple Smile
Аз мисля, че си е много добро Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Нашето легло беше без колелца и без дъги за люлеене, но те се продават отделно, така че ако решите-можете да вземете. Ние взехме само колелца. Решихме, че няма да свикваме бебето с люлеене. То едно мислиш, после друго става, ама карай.....
Купихме леглото от  "Креми 74" в Люлин.
Дървено е, размерите са 70/140.

# 4
  • Мнения: 5 228
Ако се спреш на кошарка имай предвид, че отстрани бебето не се вижда добре през мрежата. Креватчето на дъщеря ми е точно до моето легло, и когато се върнахме от родилния дом установих, че трябва да ставам, когато искам да я погледна, та по този повод таткото тича да купува дървено легло с решетки, което е много удобно, защото не само я виждам, но и мога например да и оправя завивката, да и взема биберона, и въобще имам достъп до креватчето без да ставам.

Общи условия

Активация на акаунт