Ако пропусна да си взема детските

  • 583
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Този месец се оказа, че съм изпуснала да си взема детските. Живея в Люлин 1 и когато отидох в пощата да си ги взема, ми казаха, че срокът бил до 23-ти. За първи път ми съобщават за такъв срок. Но както и да е. Въпросът ми е, как да си взема тези детски, откъде и кога? От пощата ми казаха, че можело да ми ги добавят към следващия месец и така да взема наведнъж 36 лв., но въобще не са сигурни. Само така предполагат. Вие знаете ли какво се прави в такива случаи?

# 1
  • софия
  • Мнения: 495
За първи път чувам,че имало срок newsm78

# 2
  • Мнения: 1 666
Ще си ги вземеш другия месец, не се притеснявай, няма да ги изгубиш. Просто ще ти бъде начислена двойна сума и толкова, няма нищо за мислене, странно, че в пощата не са били наясно.
А другия път като подаваш молба-декларация предпочети да си ги получаваш на карта - така не те интересуват срокове, те сами си идват.

# 3
  • Мнения: 5 362
Ще си ги вземеш другия месец, не се притеснявай, няма да ги изгубиш. Просто ще ти бъде начислена двойна сума и толкова, няма нищо за мислене, странно, че в пощата не са били наясно.
А другия път като подаваш молба-декларация предпочети да си ги получаваш на карта - така не те интересуват срокове, те сами си идват.
Peace
И на мен ми се е случвало да пропусна да ги взема,но следващия месец си тегля направо 36 лв.Така че няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт