Пищи като се изхожда и е мн твърдо!

  • 429
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здравейте! В събота дадох оризова каша+банан+ябълка+круша, предполагам че от нея се запече!От вчера караме само на кърма, но не го облекчава. Успява да се изака по мъничко, но направо пищи преди това и после е мн твърдо! Имам чувсттвото че го боли доста, немога повече да го гледам как се мъчи, дайте съвети как да му го разредя! Praynig

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 08:47 от chochka_nadik

# 1
  • Мнения: 2 381
Продължете още седмица само с кърмене, без да даваш твърда храна.И кърми на поискване.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...и яж разхлабващи храни. Червено цвекло, круша, овесени ядки, сварени в повече вода (50 гр в 300 вода), активия... и без запичащи храни (ориз, морков, банан, ябълка). И ти ще се разхлабиш покрай него, но ще му помогнеш.
Много запичаща комбинация си му дала - от всичките само крушата разхлабва. Другия път (като мине запека) пробвай да комбинираш запичаща+разхлабваща с лек превес на втората.

# 3
  • Мнения: 385
Много запичаща комбинация си му дала - от всичките само крушата разхлабва. Другия път (като мине запека) пробвай да комбинираш запичаща+разхлабваща с лек превес на втората.
Да благодаря ще пробвам!   bouquet Подведох се от моя стомах, който се разхлабва от банан, круша, а за ябълката съм чувала че има регулиращо действие  и затова наблъсках всичко, за да туширам ориза, но явно е станало по-зле ooooh!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Ябълката си е запичащо - неслучайно в диетата против разстройство присъства - BRAT на английски, а именно Banana, Rice, Apple, Toast (банан, ориз, ябълка, препечен хляб).

# 5
  • Мнения: 94
Здравейте! В събота дадох оризова каша+банан+ябълка+круша, предполагам че от нея се запече!От вчера караме само на кърма, но не го облекчава. Успява да се изака по мъничко, но направо пищи преди това и после е мн твърдо! Имам чувсттвото че го боли доста, немога повече да го гледам как се мъчи, дайте съвети как да му го разредя! Praynig

И топлата водичка може да помогне между храненията.

# 6
  • София
  • Мнения: 545
дъщеря ми беше на 7,5 месеца, когато майка ми я беше запекла с банан. Близо седмица имаше акане с рев и потене. опитах круша, но не помогна. Но варената тиква имаше невероятен успех Peace Опитай и ти.

Общи условия

Активация на акаунт