бабешки лек против гадене?

  • 2 393
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 591
знае ли някой бабешки лек против гадене? в момента съм в невероятен стрес, съпроводен с какво ли не, но един от най-лошите му симптоми е почти перманентното гадене!

моля, споделете!  Praynig

# 1
При стрес - не знам,
но при гадене - натриев цитрат - много напитки го съдържат - кока кола, маунтин дю и т.н.
другия начин е вода със сол и захар, и малко сода, но предполагам че първия ще ти допадне повече.
Не знам как ще ти се отразят едни витамини от В групата, май беше В6, или невробекс, което е същото

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 526
Има едни хомеопатични таблетки в аптеките - те са против гадене, но при пътуване с кола. Незнам дали в твоя случай могат да ти помогнат, но нищо не ти пречи да опиташ. След като си подложена на стрес самата мисъл, че пиеш нещо може да ти помогне повече, отколкото самите хапчета. Успех и спокойно, не се тормози, защото нервните клетки ще ти трябват, а не се възстановяват Simple Smile)))))) Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 468
От хомеопатичните Вомитусхил капки /около 7-8 лв./, има и свещички. Иначе сок от прясно изцеден портокал, смесен с минерална вода.
Успех!

# 4
  • Мнения: 2 591
не съм си в България и не мога да си купя лекарства, там е проблемът! затова питам за бабешки лек Sad но много благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт